2737
2734
اسمشونو خاطرم نيست يكي از دوستانم رفته و باردار شد،ميگفت شهرك غربه مطبش رو به رو بيمارستان آتيه

اره عزیزم هدیه قوامی دکتر منم هست عشقه بهترینه 

جانانِ من پسرکم با تو دانستم معنای مادر بودن را هر نفست برای من نبض زندگی است خانه ام از تو روشن است و دلم از نگاه تو پر امید💙🧿   تیکر تولد پسرم 💙
مشکل خاصی نداریم هنوز ای وی اف نرفتم از هورمون درمانی خسته ام

خب اگه عجله داری  برو یه درمان پیشرفته تر

"من بسیار ثروتمند، بسیار، زیبا و بسیار غمگینم" ................................................................................................................ می توان همچون عروسک های کوکی بود/با دو چشم شیشه ای دنیای خود را دید/می توان در جعبه ای ماهوت/با تنی انباشته از کاه/سالها در لابلای تور و پولک خفت/می توان با هر فشار هرزه دستی/بی سبب فریاد کرد و گفت/"آه من بسیار خوشبختم"

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

[QUOTE=64625405]اگه تهراني يه دكتر هست ميگن معجزه ميكنه ميگن كل مطب تقديرنامه و تشكرو گله انقدر همه براش فرستادن&nbs ...[/QUOTE                        مرسی نه مشهدم من

2731

ارامش نیس تو ی زندگیم اصلا  دوست ندارم قیافه خانواده شوهرمو ببینم منو خسلی با زبوناشون عذاب دادند بخدا خسته ام نمیدونم ناشکری میکنم یا تحت امحتانم یا حقی برگردنمه

عزیزم دقیقا منم اینجوری بودم مادرشوهرمو که میدیدم حالم بد میشد دستام میلرزید خیلی اذیتم میکرد حرفاش کاراش چرتو پرت گفتناش   همش از زن دوم حرف میزد بااینکه نمیدونست که مشکلی وجود داره بازم رو اعصابم بود

خدایااااااااا شکرت که بهم امیرحسین دادی       
عزیزم دقیقا منم اینجوری بودم مادرشوهرمو که میدیدم حالم بد میشد دستام میلرزید خیلی اذیتم میکرد حرفاش ...

مادره خب دلش میخواد پسرش بچه اشو بغل کنه من باهاشون از اول مشکل اخلاقی داشتم از اول تموم فکر وحرفاشون مخالف حرف وفکرای من بود جاریهام نشستم پام وپرم کردند تا هی حرص خوردم

مادره خب دلش میخواد پسرش بچه اشو بغل کنه من باهاشون از اول مشکل اخلاقی داشتم از اول تموم فکر وحرفاشو ...

ولی مادرشوهر من میخواست به این برسه که ما بچه دار میشیم یا نه الان پسرمو اصلا دوست نداره یه بار نشده تو این چند ماه اسمشو درست صدا کنه یا جوری بغلش کنه که بگم آره منتظر دیدن نوش بود یه هفته پسرم بستری بود هیچ براش مهم نبود بخاطر حرف مردم بچه میخواست نه اینکه نوه ببینه 

2738

امیدوارم نتیجه بگیری عزیزم من همه راه هارو رفتم ماهی 6 تا آمپول میزدم ولی هیچ خبری نبود تا اینکه یه دکتر پیدا کردم که بهم گفت آرامش داشته باش از کسی که بته استرس میده دوری کن.به پیشنهاد همسرم یک ماه نرفتیم خونه کسایی که حرف از بچه میزدن و همش سعی میکرد شاد باشم و شکر خدا کارایی که دکتر گفت انجام دادم و در اوج ناباوری جواب آزمایشم مثبت شد

[QUOTE=64625405]اگه تهراني يه دكتر هست ميگن معجزه ميكنه ميگن كل مطب تقديرنامه و تشكرو گله انقدر همه ...

مرکز ناباروری نوین تو مشهد دکتر مهناز منصوری خوبه

خدایا شکرتتتتتتتت😍😍😍😍مرسی که تو اوج ناامیدی منو هم مامان کردی😄😄😄😄😄
2706