2733
2764
عنوان

موهای خشک و آسیب دیده

14522 بازدید | 30 پست

موهام خیلی ور و خشکه.خیلیا..جدیدا حس میکنم بدتر شده شایدم من حساس شدم..کراتینه و بوتاکس و این حرفا که نمیتونم انجام بدم..بیاین شامپو معرفی کنید...یا ماسک و روغن..خداخیرتون بده😅خارجی یا ایرانی فرقی نمیکنه ولی ترجیحا ایرانی😉

زرده تخم مرغ و روغن زیتون قبل حموم 

مرگ بر جهان شما نیز بگذرد/هم رونق زمان شما نیز بگذرد/آن کس که اسب داشت، غبارش فرونشست/باد سُم خران شما نیز بگذرد/در مملکت که غرش شیران گذشت و رفت/این عوعو ی سگان شما نیز بگذرد... 

روغن آرگان مراکشی

مرگ بر جهان شما نیز بگذرد/هم رونق زمان شما نیز بگذرد/آن کس که اسب داشت، غبارش فرونشست/باد سُم خران شما نیز بگذرد/در مملکت که غرش شیران گذشت و رفت/این عوعو ی سگان شما نیز بگذرد... 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم اول اینکه کوتاه کن حتما چون با هر سرم وماسکی دیگه مثه اول نمیشه روعن زیتون عالیه سرم کریستال اگه اصلش گیرت بیاد شامپو زیاد فرق نداره در کل من خودمم همین مشکلو داشتم به ناچار دیگه کوتاه کردم ازاین ببعد مراقبت میکنم تا سالم رشد کنه

۲۱مردادشروع رژیم👍وزن شروع ۶۴.۵😩وزن الانم۶۲.۴۰۰☺وزن هدف۵۸😁من میتوانمممم😄
از کجا بگیرم؟قیمتش تقریبا؟

من از کانال تلگ رام خریدم فکر کنم 70 میل 120 تومن

عزیزم اول اینکه کوتاه کن حتما چون با هر سرم وماسکی دیگه مثه اول نمیشه روعن زیتون عالیه سرم کریستال ا ...

داداشم گیر داده کچل کن😂ولی حیفه موهامو بلند کردم این همه وقت😂چنتا عروسی داریم شهریور

من شامپو خارجی میشناسم شوارتسکف طلایی برای موهای خشک خیلی خوبه و تا 72 ساعت قدرت ضد وز داره. البته ...

چقد اسمش سخته😅مرسی ممنون...میتونم بعدش اتو و اینا بزنم دیگه نه؟

زرده تخم مرغ و روغن زیتون قبل حموم 

خیلی بوی بدی میده من امتحان کردم چون به بو شدیدا حساسم بعدش سه دفعه موهامو شامپو زدم یعنی بدتر خراب کردم موهامو😥😥

آرزو دارم سال ۱۴۰۲تو خونه مستقل خودم باشم تا از این جنگ اعصاب خلاص شم اگه دوست داشتین واسه رسیدن به آرزوم برام دعا کنید 🌺
2706