2733
2734

شوهر منم همینطور همش میگه تو اون نی نی سایت چی هس صب تا شب تو این سایت پرسه میزنی

ما که نی نی نداریم چ دلیلی داره اونجا باشی؟😀گفتم اینجا رلجب هر موضوعی بحث میشه بجز نی نی😂

میخایم با قانون جذب باردار شدم هورررررررا....دختر قشنگ و سفیدو سالمم تو راهه... 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

آره

همین نیم ساعت پیش بیدار شد دید من بیدارم هنوز، گفت این نینی سایت چی میخواد از زندگی من 😬

گاهی وقتها بجای جر و بحث کردن فقط به طرف نگاه میکنم و تعجب میکنم که این حجم وسیع بی عقلی و نفهمی چطور توی کله ای به این کوچکی جا شده است !
2740

جدیدا هزچی میگم میگه تو نینی سایت خوندی ؟؟؟؟ 😒😒😒😒

گاهی وقتها بجای جر و بحث کردن فقط به طرف نگاه میکنم و تعجب میکنم که این حجم وسیع بی عقلی و نفهمی چطور توی کله ای به این کوچکی جا شده است !

تا چند وقت پیش  مثل اون پیام بازرگانی   به کنایه😣 میگفت خدارو شکر   همسری دارم که عضو نی نی سایته😂    دو هفته هم قطع دسترسی بودم  خوشحال بود   میگفت بهتر   دیگه نرو😂    کلا میدونم  خوشش نمیاد،     ولی نمیشه که    من خوشم میاد خوب😁😁

نه بابا اصلا کاری نداره میدونه میام و واسش بعضی ماجراهارو تعریف میکنم ولی مشکلی با اومدنم نداره😄

چه بی انصاف بود کسی که اولین بار زن را جنس مخالف نامید! زن جنس مکملی است که اگر نبود زندگی به دل هیچ مردی نمی نشست ... ❤خدایا نگاهتو از منو زندگیم بر ندار😘💖تمام زندگی من 👈ستیا و باباش😍😘🖤🖤🖤🖤🖤🖤🖤🖤🖤🖤🖤🖤🖤🖤امضام مال چند سال قبله دخترمو از دست دادم تو اوج شیرین زبونیش میشه برای آرامش دل منو باباش دعا کنید😭💔خدایا میشه دوباره بغلمو با دستات پر کنی خیلی خسته ام😢😔