2733
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بنطرم خوب نی .نهج البلاعه بهتره جا منقلم داره دلباز تره

زمستانی سرد کلاغ غذا نداشت.گوشت بدن خود را میکند و به جوجه ها میداد.زمستان تمام شد و کلاغ مرد و جوجه ها نجات پیدا کردند و گفتند خوب شد مرد خسته شدیم از این غذای تکراری.
2728

چراغ نداره اصلا. باید کنار خیابونش بشینید

من هر روز وقتی چشامو باز میکنمو پسرمو میبینم.میگم خدایا شکرت بابت این سوپرایز قشنگت.خدایا دامن همه ی منتظرارو با این سوپرایزت سبز کن.میشه واسه سلامتی پسرم صلوات بفرستید💚💙💛🧡❤💜
بنطرم خوب نی .نهج البلاعه بهتره جا منقلم داره دلباز تره

آخه بهمون دور ولی راست میگی خوبه من اونجا رو خیلی دوست دارم اما مشکل اینجاست میخوایم به کرج نزدیک باشه 

2738
نه خب خوب نیست پس کجا بريم ??

همون دریاچه برید بهتره

من هر روز وقتی چشامو باز میکنمو پسرمو میبینم.میگم خدایا شکرت بابت این سوپرایز قشنگت.خدایا دامن همه ی منتظرارو با این سوپرایزت سبز کن.میشه واسه سلامتی پسرم صلوات بفرستید💚💙💛🧡❤💜
آخه بهمون دور ولی راست میگی خوبه من اونجا رو خیلی دوست دارم اما مشکل اینجاست میخوایم به کرج نزدیک با ...

ارمم خوبه فضا داره

زمستانی سرد کلاغ غذا نداشت.گوشت بدن خود را میکند و به جوجه ها میداد.زمستان تمام شد و کلاغ مرد و جوجه ها نجات پیدا کردند و گفتند خوب شد مرد خسته شدیم از این غذای تکراری.
2706