2737
2734

سلام خانوما دخترم پنج سالشه  و ناخونش از وسط باد کرده انگار که زیرش هواست  و از جاش بلند شده تورو خدا بگید چیه و چه طور درمانش کنم

به بعضیام باید گفت اگه حس میکنی خیلی تو بارته واست گاری بگیرم   

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزيزم ظرف يك يا دوماه گذشته بيماري نگرفته كه تب داشته باشه و دستو پاش دونه زده باشه؟

درباره زني كه روياهايش بر باد رفت چه ميداني؟زني كه پله ها را يكي يكي نه كه به يكباره سقوط كرده است،درباره زني كه ميرود، زني كه نطفه هاي هق هقش را در دهان بالش شب عقيم ميكرد چه ميداني؟ زني كه درهجمه ي مردان بيهوده  زنانگيش را فراموش كرد😢
2728
عزيزم ظرف يك يا دوماه گذشته بيماري نگرفته كه تب داشته باشه و دستو پاش دونه زده باشه؟

حدودا دوماه پیش بیماری دست پا دهان گرفت که کف پا و دستش جوش میزد و خارش داشت

ببریدش دکتر پوست

باردارم اصلا حالم خوب نیست تازه از بیمارستان مرخص شدم نمیتونم برم بیرون باید بزارم چند روز دیگه اما میترسم

باردارم اصلا حالم خوب نیست تازه از بیمارستان مرخص شدم نمیتونم برم بیرون باید بزارم چند روز دیگه اما ...

پدرش نمیبرتش؟

کانال خزعبلات نویسی هامه دوست داشتین بفرمایین @wayafzood
 حدودا دوماه پیش بیماری دست پا دهان گرفت که کف پا و دستش جوش میزد و خارش داشت

ادامه ی همونه پس. یکی از بچهای فامیل ماهم زیر ناخنش زد

کانال خزعبلات نویسی هامه دوست داشتین بفرمایین @wayafzood
2740

عزيزم اين صددرصد بخاطر بيماري دست پا دهانه من خودمو دخترمو خواهرزاده هام گرفتيم دكتر گفت ممكنه ناخونا كنده بشن كه فقط مال من الان عين مال دختر شما زير هوا گرفته و از ته داره كنده ميشه اصلا اصلا نترس خيالت راحت هيچ مشكلي نيس بخاطر اون مريضيه و هيج خطري نداره

درباره زني كه روياهايش بر باد رفت چه ميداني؟زني كه پله ها را يكي يكي نه كه به يكباره سقوط كرده است،درباره زني كه ميرود، زني كه نطفه هاي هق هقش را در دهان بالش شب عقيم ميكرد چه ميداني؟ زني كه درهجمه ي مردان بيهوده  زنانگيش را فراموش كرد😢

سلام نگران نباشيد پسر منم توي چهار سللگي اينطوي شده بوددكتر اطفال اول به ما  گفتن قارچ ناخنه و داروي ضد قارچ دادن بعد براي اطمينان بيشتر رفتيم دكتر پوست دكتر گفت بعضي وقتها به دنبال تب يا بيماري شديدرشد ناخن به صورت مقطعي قطع و  ناخن بچه اينطوري ميشه يه مكمل داد كه توش آهن داشت و يه پماد ولي من داروي ضد قارچ و هم تا آخر زدم به ناخناش و بعد يه مدت  ناخن قبلي  كنده شد. ناخن جديد در اومد اگر تهراني ما رفتيم دكتر حسن صيرفي متخصص پوست