2737
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اگر  مطمئن هستید علایمتون از تی او اس هست و بادرمان های غیر جراحی بهتر نشدید عمل جراحی باعث بهب ...

سلام، وقت شما بخیر، من قراره به زودی جراحی تی‌او‌اس پیش دکتر محمدرضا کلانتر انجام بدم، میتونم یه شماره‌ای یا آیدی شبکه اجتماعی از شما داشته باشم که در طول این پروسه جراحی اگه لازم شد گاهی از راهنمایی شما استفاده کنم؟ آیا بعد از عمل باید چند روز دست مون رو تکون ندیم؟ روز بعد از جراحی اگه از تهران برگردیم، آیا لرزش ماشین صدمه میزنه؟ و من بیمه هم ندارم چه بیمه ای خوبه واسه این عمل؟ ممنونم (یه سوالم اینکه آیا بعد از دوره نقاهت دیگه میشه با موس و کیبورد کار کر و ظرف شست؟ یا همچنان این کارا اذیت خواهد کرد؟)متشکرم

سلام وقتتون بخیر ببخشید عمل دنده گردنی سخته؟کل هزینه تون چند شد؟

سلام. بله سخته اما به سختی اش می ارزه.آخرین عمل من سال ۹۹ بود. هزینه ها هر سال متفاوته زنگ بزنید بیمارستان بهمن حدود هزینه رو میگن.

2731
سلام، وقت شما بخیر، من قراره به زودی جراحی تی‌او‌اس پیش دکتر محمدرضا کلانتر انجام بدم، میتونم یه شما ...

سلام آیدی‌ اینستاگرام خودم رو در پیغام خصوصی براتون فرستادم. از روز عمل تکان دادن دست بلامانع است. ولی هفته های اول دردناک خواهد بود .همچنین لرزش ماشین ولی صدمه‌ای نمی‌زنه. بهتره در راه بازگشت دستتون رو روی بالش بگذارید تا کمتر اذیت بشید . کدوم بیمارستان قرار هست عمل بشین و کی ؟ یک سال بعد از عمل میشه بیشتر فعالیت‌هایی را که قبلاً نمی‌تونستید انجام دهید ولی فعالیت سنگین یا طولانی پشت میز نشستن ممکن است باعث ایجاد درد و علایم بشه اما نه به شدت قبل.

سلام آیدی‌ اینستاگرام خودم رو در پیغام خصوصی براتون فرستادم. از روز عمل تکان دادن دست بلامانع است. و ...

خیلی خیلی سپاسگزارم ... بازم سوال هایی دارم که انشالا می‌پرسم از حضور تون

خیلی خیلی سپاسگزارم ... بازم سوال هایی دارم که انشالا می‌پرسم از حضور تون

خواهش می کنم. این تاپیک رو کامل بخونید و TOS رو در نی نی سایت سرچ کنید توضیحات بیشتری در این مورد دادم . هر سوال دیگری داشتید در خدمتم.