2752
2734

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

چند هفته بودي؟ كامل دفع شد خود به خود يا با قرص و كورتاژ؟

خود به خود لکه بینی داشتم رفتم دکتر گفتن رشد نکرده تو اولای ۱۲ هفتگی بودم هیچی اینقدر گریه کردم و بیخوابی کشیدم بعد دو روز خود به خود افتاد

میشه ی صلوات مهمونم کنید؟❤💋
خود به خود لکه بینی داشتم رفتم دکتر گفتن رشد نکرده تو اولای ۱۲ هفتگی بودم هیچی اینقدر گریه کردم و بی ...

باز خوبه رشدش متوقف شده بوده وگرنه ١٢ هفتگي حتما كامل بوده اگه ميديديش خيلي ناراحت ميشدي. من سقط كردم يه چيز گرد كوچولو بود ولي همونم خيلي ناراحت كننده بود

2731
باز خوبه رشدش متوقف شده بوده وگرنه ١٢ هفتگي حتما كامل بوده اگه ميديديش خيلي ناراحت ميشدي. من سقط كرد ...

برا من یه حالت بیضی بود بچه بقیش لخته و تکه های رحمم‌بود

میشه ی صلوات مهمونم کنید؟❤💋
یه سوال بچه شما رشد کرده بود و قلب دیده نمیشد؟

نه  دیگه یبار شیش هفته دیدن گفتن قلب نداره یبارم هشت هفته گفتن نداره رشدم نداشت بعدش ده هفته قلب دیدن..برای دوستم بود

خدایا هرکی دلش یه تودلی میخواد هرکی دوست داره توی رگ هاش یه نبض دیگه باشه به حق بزرگی و عظمتت به ارزوش برسون😄منم کمکم کن نی نیم سالم و سلامت بدنیا بیاد🤗
امیدوار باشم که انشاالله قلبش تشکیل میشه؟

صد در صد...الان چی شد تشکیل شد؟؟دوباره سونو رفتین

خدایا هرکی دلش یه تودلی میخواد هرکی دوست داره توی رگ هاش یه نبض دیگه باشه به حق بزرگی و عظمتت به ارزوش برسون😄منم کمکم کن نی نیم سالم و سلامت بدنیا بیاد🤗