2733
2734

سلام عزیزم من اسم ایشونو نشنیدم اما دوستم پیش دکتر آرزو خوانساری نیا عمل کرده خیلی قشنگ شده منم وسوسه شدم برم پیش ایشون عمل کنم 

~درد یک زن~.برای یک زن چیزی دردناکتر از این نیست که از درون گریه کند و در ظاهر لبخند بزند....ونشان دهد همه چیز روبه راهه و عشق را در درون خود بکشد....و این ناعادلانه ترین بخش زندگی یک زن است

سلام.  من  دو سه ساله تو نت و اینستا دکترای معروف رو دنبال میکردم بینی منم استخونی بود

پیش دکتر اکبر اعتمادی عمل کردم ایشو متخصص انواع جراحی زیبایی هستن

کارشون حرف نداره آمار بیشترین رضایت مشتری رو هم دارن

آدرس کلینیک : فلکه ۲ صادقیه بلوار آیت الله کاشانی بلوار اباذر پایین تر از پردیس زندگی 

شماره تماس : 09934620340

https://jarahanebini.com

این پیج اینستاشون میتونین نمونه کاراشونو اینجا ببینید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

آدرس مطب : فلکه دوم صادقیه ، بلوار آیت الله کاشانی ، نبش گلستان شمالی ، ساختمان پزشکان شماره 1
تلفن : 09934173244
سبکشون خیلی خاص جراحی به سبک v انجام میدن که سبک جدیدی هستش و خط کانتور ایجاد میشه فاصله بینی تا لب زیاد نمیشه ومتناسب به اعضای چهره جراحی میکنن 
خیلی از افراد معروف هم پیش ایشون و به همین سبک عمل کردن مثلا برادر حسین محجوب (هومن محجوب) پیش ایشون عمل کردن
این پیج اینستاشون
اینم آدرس سایتشون 
اگر تهرانین که حضوری میتونین برید اونجا نمونه کاراشونم میبینین اگرم شهرستانین میتونین واتس اپ یا روبیکا پیام بدید عکس بفرستید راهنماییتون میکنن

~درد یک زن~.برای یک زن چیزی دردناکتر از این نیست که از درون گریه کند و در ظاهر لبخند بزند....ونشان دهد همه چیز روبه راهه و عشق را در درون خود بکشد....و این ناعادلانه ترین بخش زندگی یک زن است
2728

من پیش شهره اکرمی عمل داشتم و خیلی راضیم. بینیم گوشتی بود 2 سال پیش عمل کردم. هر روز فرمش داره بهتر میشه. 

ایشون متخصص جراحی فک و صورت و زیبایی، فلوشیپ جراحی انکولوژی سر و گردن هستن و بیش از ۱۲ سال سابقه دارن سبک جراحیشونم V 

آدرس : سعادت آباد ،سروغربی،جنب باشگاه ورزشی دلفین،ساختمان بانک توسعه تعاون ،طبقه چهارم
👈🏻📱09198127465

اینم پیج اینستاگرامشون

2738

من دکتر پهلوانو می شناسم خیلی کارش خوبه یعنی به نظرم هر کی می خواد عمل کنه چند تا نمونه کار ببینه بعد تصمیم بگیره تا سلیقه خودشو بدونه . من خودم که پیج دکتر پهلوانو دنبال می کنم نمونه هاش خیلی خوش فرم و طبیعی می شن . من خیلی کاراشو دوست دارم . 

من ایشون رو نمیشناسم ولی دکتر ظفرمند رو خیلی خوب میشناسم چون بینی خودمو عمل کردن و کارشون بسیار خوب هست . کلی نمونه کار توی سایت و اینستاگرام دارن و خیلی کاراشون طبیعی و خوب هست. هر کی منو می بینه میگن خیلی طبیعی عمل کرده و خوبه بینی ات . هر وقت میرم مطب بیمارای دیگه رومی بینم که اندازه خودم خوشحال و راضی هستن از عملشون از انتخابم خیلی خوشحال می شم. واقعا دکتر سعید ظفرمند جز بهترین جراحی بینی استخوانی های تهران به شمار میرن 

من بینی ام قوز شدیدی داشت و وقتی عمل کردم خب خیلی تغییر کردم. ولی سوای زیبایی به نظرم اینکه بینی مشکل تنفسی نداشته باشه و کارکرد درستی داشته باشه خیلی مهم تره. خودم اولویتم کارکرد بینی هست. من البته مشکل پولیپ هم داشتم و خداروشکر برطرف شد. دکترم دکتر راستا بود معروفه تو اینستا بزنین میاره پیجشو نمونه کاراشم عالیه

2706