2737
2734

توی چمران یکی از اشناها داره کار جور میکنه برام میگن ارشد مدیریتت رو نیار فقط کارشناسی که اونم کشاورزی خوندم ! میخوام اپراتور بشم ... بنظرتون خوبه ؟؟

یه مدت برو خدا بزرگه شاید بتونی جابجا شی اول همیشه باید وارد یه سازمانی بشی بعدشم تلاش کنی و یه بن ...

من خداشاهده روز و شب دارم نذر و نیاز میکنم که بتونم برم ... از سال 91 فرم پر کردم .. خیلی دوس داشتم با ارشدم برم ولی خب نمیشه الان

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من خداشاهده روز و شب دارم نذر و نیاز میکنم که بتونم برم ... از سال 91 فرم پر کردم .. خیلی دوس داشتم ...

به نظرم اول ورود پیدا کن بعد انشالله بتونی با ارائه مدرک ارشدت یه قسمت بهتر بری

2728
2738
جاری خواهرم اپراتور بیمارستان شهرمونه فقط میدونم حقوقش اونقد خوبه که دیگه برادر شوهرم نمیره سر کار ب ...

چه خوووووب   

من با 5 سال سابقه کار توی یه شرکت خصوصی ماهی یک و دویست میگیرم ... پس حداقل دو تومن رو میدن بهم ؟

به نظرم برو  آدم توكار كار پيدا ميكنه  از بي كاري بهتره كه موفق باشي احتمالا حقوقشم وزا ...

ممنون عزیزدلم ... میگن اضافه کار میتونی بمونی که برابر یه پایه حقوق هستش . دعا کن برام مهربون

2706