2737
2734
اره عالیه انشالله واسه عقد من البته هنوز اون مرد خوشبخت منو پیدا نکرده😂 عزیزم دستت درد نکنه فرستاد ...

ایشاالله عروسیت😍

میگویند شیشه ها احساس ندارند،اما وقتی روی بخار شیشه نوشتم دوستت دارم ،آرام آرام گریست!             یه بار دیگه نوشتم دوستت ندارم ،بازم گریست! 😐       یه بار دیگه نوشتم سلام،خوبی شیشه؟بازم گریست!       فکر کنم افسردگی داره بیچاره😂😂😂
ایشاالله عروسیت😍

😘

امیدوارم شما هم همیشه سلامت و خوشبخت باشید🙏💕

به اینا نگاه کنید👈🏻😐😐😐😐😐😐😏😏😏😏😒😒😒😯😯😯اینام دارن به شما نگاه میکنن نه؟😳😳😳😳😳😱😱😱😱😐😐خواستم متوجهتون کنم خب من برم دیگه🗿👩‍🦯

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

😘 امیدوارم شما هم همیشه سلامت و خوشبخت باشید🙏💕

مرسی عزیزم😙

میگویند شیشه ها احساس ندارند،اما وقتی روی بخار شیشه نوشتم دوستت دارم ،آرام آرام گریست!             یه بار دیگه نوشتم دوستت ندارم ،بازم گریست! 😐       یه بار دیگه نوشتم سلام،خوبی شیشه؟بازم گریست!       فکر کنم افسردگی داره بیچاره😂😂😂
2728
2740

استارتر من آدرس بلد نیستم اما چند تا عکس دارم میزارم برات

اسرار ازل را نه تو دانی و نه من                                 وین حرف معما نه تو خوانی و نه من                       هست از پس پرده گفتگوی من و تو                            چون پرده برافتد ، نه تو مانی و نه من                            📖 #ترانه_های_خیام                                              ✍🏻#صادق_هدایت

اسرار ازل را نه تو دانی و نه من                                 وین حرف معما نه تو خوانی و نه من                       هست از پس پرده گفتگوی من و تو                            چون پرده برافتد ، نه تو مانی و نه من                            📖 #ترانه_های_خیام                                              ✍🏻#صادق_هدایت
مانتو قشنگ سفید تو تهران از کجا بگیرم قیمتشم مناسب باشه آدرس بدین

من ک برا عقدم هرچی گشتم پیدا نکردم...یا اگر بود قیمتش نجومی بود...منم ی کت و شلوار شیک شیری کرم گرفتم کتش بلند بود تقریبا و همونو پوشیدم...چادر هم فقط سر عقد پوشیدم.حوصله چادر چاقچور نداشتم...بعد محضر هم نیمچه جشنمون رو تو سفره خونه سنتی گرفتیم...جالبه ک مهمونا سفارش قلیون دادن و ب خاطر همون قلیون هم کلی بهشون خوش گذشته بود...

2706