2733
2734
عنوان

خاکبسرم شدزودبیایید

| مشاهده متن کامل بحث + 523 بازدید | 30 پست
اره ببخشیدا ولی کرمه دیگ اتفاقا یکی از بدترین دردای دنیا رو داره من ک زایمان کردم و ده ساعت درد شد ...

درد نداره ک خارش داره😕 بچه بودم ی بار گرفته بودم

پروفمو دوس بدارین تا پروفمم شمارا دوس بدارد قال : من (علیک سلام😁)

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

کرمک داری احتمالا نه انگل

اخه انگل قابله دید ن نیست

کرمک بوده

با چند تا قرص حل میشه نگران نباش عزیزم فقط اگه جای دیگه رفتی دکتر بگو قرصی بده که واسه بچه بی ضرر باشه

براتون اینگونه آرزو میکنم :ان زمان که در محشر .خدا بگوید چه داشتی ؟حسین سر بلند کند و بگوید حساب شد مهمان من است .  

من دکتر زنان بودم یه خانومی این مشکل و داشت بهش گفت اعضای خانواده قرص انگل بخورم خودشو لباس زیراشو بعد از شستن تو اب جوش بذاره

دختر گلم قند عسل منو بابایی چشم براهتیم به موقع بیا که لباسات داره دست دوم میشه بس که ماچش کردیم😅.(دختر آبانی من) 😍💗👨‍👩‍👧
2731
2738
اره ببخشیدا ولی کرمه دیگ اتفاقا یکی از بدترین دردای دنیا رو داره من ک زایمان کردم و ده ساعت درد شد ...

ای وای خوب سریع برو دکتر دوست عزیز 

از کجا آمده ام آمدنم بهر چه بود ؟؟؟؟                به کجا میروم آخر ننمایی وطنم                          خداوندا مرا آن ده که آن به  
خام که نه ولی کباب زیادخوردم این چندوقت

حتما گوشتش خوب پخته نشده 

از کجا آمده ام آمدنم بهر چه بود ؟؟؟؟                به کجا میروم آخر ننمایی وطنم                          خداوندا مرا آن ده که آن به  
2706