2733
2739
عنوان

شما باشید چیکار میکنید

| مشاهده متن کامل بحث + 224 بازدید | 22 پست
آخه چه خریه که من بهش احساسی داشته باشم میگمتون ازش متنفرم  

دوستان گفتن خودتو سرگرم کنی و نشون بدی اصلا برات مهم نیست اینو به خودتم تلقین کن چون برات مهم نیس دلیلی نداره تپش قلب بگیری عزیزم آرامش و خونسردی مهمه تو ظاهر باعث میشه طرف حرص بخوره😂

آسمون شهر ما خدایی نداشت!💔🌌

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

جاریته؟ منم اینجوریم وقتی از یکی بدم میاد نمیتونم تحملش کنم

بله خودشه سر یه مساله خیلی ازش ناراحتم اولا باهاش خوب بودم ولی اصلا الان چشم دیدنشو ندارم ولی حب مجبورم هفته ای یبار رو ببینمش 

دوست دارم دیوونه 
2731
بله خودشه سر یه مساله خیلی ازش ناراحتم اولا باهاش خوب بودم ولی اصلا الان چشم دیدنشو ندارم ولی حب مجب ...

عزیزم دقیقا شرایط منو داری منم هرهفته مجبورم جاریمو ببینم خیلیم واسم قیافه میگیره و هم خودش هم شوهر عوضیش کل طایفه آشغال شوهرمم پشتیبانش مثه چی

منم اینجوری بودم میدونی چیکار کردم بهتر شدم؟؟الکی میرفتم کنارش مینشستم بعد ازش تعریف میکردم چه بلوزت خوشکله و اسمشو جان صدا میزدم با خودش حرف زدنی و..حالا جاریمم هنگ میکردو قرمز میشد.دیگ اینجوری احساسم تغییر کرد 😇😇

خدایا امسال حتما خونه دارمیشم..خونه ای طبقه وسط با دوتا اتاق خوابو.....خداجونم دوستت دارم🏢🏤🏤🏤🏤
منم اینجوری بودم میدونی چیکار کردم بهتر شدم؟؟الکی میرفتم کنارش مینشستم بعد ازش تعریف میکردم چه بلوزت ...

منم از این کارا زیاد میکنم اما بعدش دوس دارم خفش کنم 😒

شکر خدای مهربون💝
منم از این کارا زیاد میکنم اما بعدش دوس دارم خفش کنم 😒

اون که اره دیگ چیکار میشه کرد..ولی واسه اینک تو مهمونی بهت بدنگذره اینجوری کن

خدایا امسال حتما خونه دارمیشم..خونه ای طبقه وسط با دوتا اتاق خوابو.....خداجونم دوستت دارم🏢🏤🏤🏤🏤
2740