2733
2734
عنوان

انجمن زنان موفق و سخت کوش آی وی افی

| مشاهده متن کامل بحث + 1594552 بازدید | 17787 پست
متولد دی عزیز
من جنینام 4 روزه بودند تا روز 8 ام هیچ علامتی نداشتم بعد روز هشتم کم کم دردای پری شروع شد و هر روز بیشتر میشد روز دهم من با خودم نوار بهداشتی بردم سر کار تا اون حد
ترشح نداشتم ولی دل درد گاهی همراه درد پری یا بدون اون بود البته هنوزم دارم
پریسا جوووووووووووووووووووووووونم مبارکهههههههههههه تبریکککککککک میگم عزیزم احساسات قشنگت درک میکنم .
ایشالا به سلامتی به دنیا بیاری مواظب خودت باش بوسسسسسسسسسسسس

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

وای من یه روز بعد از ظهر نبودما......مهمون داشتم ببین اینجا چه خبره.....

پریسا جون مبارک باشه...ممنون از توضیحی که در مورد آمپولا دادی.ایشالا 2 تا باشن....2 تا نی نی ناز و تپل...از طرف ما به همسرت هم تبریک بگو.

مهشید جون بهت حسودیم شد....چه روحیه عالی داری....خدا انشالا پاداش صبرتو همین امسال میده...خدا هیچ چیزو ندید نمیزاره....صبوری یا بی تاقتی ما رو میبینه....حتما واسه اونایی که در مقابل حکمتش صبورن یه جایزه خوب در نظر داره.اگه 6 بیاری که بازم جایزه داره.....

امروز چقدر خبر بارداری شنیدم....خانوم دوستمون که امشب مهمونمون بو د هم حامله شده...هفته 4 هستن کنجداش.

خیلی خوشحالم.........
سلام دوستای خوب کسایی که می خوان برن تو سیکل و کسایی که مشکل تخمک گذاری و پرولاکتین دارند یا مشکل رحم دارن بخونن حتما

ویتاگنوس را گیاه زنان می نامند . اولین مورد گزارش شده از مصرف آن توسط بقراط بوده که از خوابانده آن در شراب در جهت کنترل خونریزی بعد از زایمان استفاده کرده است.پنج انگشت در پیشگیری از

اختلالات قاعدگی ،پریود دردناک ،قطع غیر طبیعی پریود ،اختلال در زمان و مقدار خونریزی ، نارسایی زودرس تخمدان وعوارض حین یایسگی موثر می باشد.

میوه این گیاه قابض است و به بهبود عملکرد دستگاه گوارش کمک می کند. افرادی که دچار بواسیر یا شقاق باشند می توانند از اثرات درمانی آن سود بجویند و در جوشانده این گیاه بنشینند تا عارضه برطرف شود. ضماد میوه و برگ آن ادرار را افزایش می دهد و مقدار زیاد آن برای کلیه مضر است. این گیاه در درمان سر درد هم مفید است. این دارو جهت رفع اختلالات قاعدگی و یائسگی به کار می‌رود. پنج انگشت، گیاه بسیار مؤثری برای درمان اختلالات قاعدگی است. از گیاه پنچ انگشت، داروهایی به نامهای ویتاگنوس ( VITAGNUS ) و آگنوگل(Agnugol) تهیه کرده اند که عصاره خشک این گیاه می‌باشد. میوه این گیاه اثرات درمانی زیادی برای رحم دارد. قاعدگی را تنظیم می‌کند و برگ این گیاه ورم‌های رحمی را بهبود می بخشد و عفونت را پاک می سازد. فواید آن به قدری زیاد است که از این گیاه در قرص‌های گیاهی مورداستفاده برای تنظیم قاعدگی و کاهش خونریزی استفاده می شود
مکانیسم دقیق اثر این گیاه مشخص نیست ولی مطالعات نشان داده است که این گیاه تحریک کننده(agonist) گیرنده‌های دوپامین نوع دوم(D2) است و باعث کاهش ترشح پرولاکتین می شود.[۳][۴] به نظرمی‌رسد گیاه پنج انگشت با اثر بر محور هیپوتالاموس ـ هیپوفیز اثر خود را اعمال می‌کند. این گیاه باعث کاهش آزاد شدن FSH* و افزایش آزاد شدن LH** و پرولاکتین از هیپوفیز می‌گردد. هورمون‌های FSH و LH در تولید استروژن ( هورمون جنسی زنانه ) از تخمدان‌ها و دوره تخمک گذاری در خانم‌ها موثرند. مطالعات نشان داده است که گیاه پنج‌انگشت حاوی ترکیبات استروژنیک نمی‌باشد و مستقیماً بر روی تخمدان‌ها تاثیر نمی‌گذارد.[۱] برخی مطالعات هم اثر این گیاه بر گیرنده‌های اوپیوئیدی را نشان داده اند

خواص:

با تاثیرگذاری بر محور مرکزی ترشح هورمون در بدن یعنی هیپوتالاموس-هیپوفیز با افزایش LH و کاهش FSH تاثیرات خود را اعمال میکند .

تنظیم پریود: با افزایش ترشح پروژسترون به استروژن باعث بهبود عملکرد تخمدان می گردد . لذا اختلالات پریود را کاهش می دهد.

تنظیم ترشح پرولاکتین: در افزایش ترشح پرولاکتین با اتصال مستقیم بر روی گیرنده های دوپامینی منجر به کاهش ترشح پرولاکتین می شود.از اختلالات پستان حین پریود جلوگیری کرده باعث افزایش ترشح شیر از پستان شده ومنجر به افزایش سایز پستان می شود.

کاهش علایم یایسگی: با بهبود ترشحات هورمونی از میزان عوارض حین یایسگی کم می کند و علی الخصوص از گرگرفتگی می کاهد.

مهار فیبروم رحم: از رشد فیبروم در جدار رحم جلوگیری می کند.

موارد مصرف:

پیشگیری

قاعدگی دردناک: با تنظیم هورمونهای زنانه از بروز پریود دردناک پیشگیری می کند.{(خوراکی) کمکی}

اختلالات پریود: بواسطه تعدیل نسبت پروژسترون به استروژن از بوز اختلالات پریود جلوگیری می کند.{ (خوراکی) کمکی}

درمان

نارسایی تخمدان(Corpus Luteum insufficiency): در مواردی که تخمدان قادر به تخمک گذاری نمی باشد با اصلاح نسبت پروژسترون به استروژن باعث افزایش عملکرد تخمدان و بهبود تخمک گذاری می شود. {(خوراکی) کمکی}

پریود دردناک: با مکانیسم فوق از درد پستانها ورم ودرد بدن در حین پریود می کاهد. {(خوراکی) معادل}

اختلالات پریود: باعث درمان قطع شدن غیر طبیعی پریود/ افزایش یا کاهش میزان خونریزی / واختلال زمان بروز پریود می شود. {(خوراکی) کمکی}

افزایش ترشح پرولاکتین: مخصوصا" اگر توام با اختلال پریود باشد موثر است.{( خوراکی) کمکی}

اندومتریوز: در موارد خفیف اندومتریوز اثرات مثبت ان گزارش شده است. {(خوراکی) کمکی}

- گرگرفتگی و عوارض یایسگی: باعث کاهش علایم یایسگی بخصوص گرگرفتگی می شود. {(خوراکی) معادل و کمکی }
داداشم جوون بود فوت شد میشه براش صلوات بفرستید ممنون ،خدایا شکرت به خاطر زمینی شدن فرشته ام ،دوستانم هم منتظرند به حق بزرگیت به همه نظر لطفی نما و دامانشان را سبز ممنون مهربانم(درسته آدم کاملی نیستم اما...کاملا خودمم)
2731
پریسا جون خدا رو شکر و یه تبریک گنده.خدا خودت و نی نی گولو. رو همیشه سالم نگه داره.

راستش من اول خبر بد مهشید و خوندم و دلم ریخت و خیلی ناراحت. شدم و چند پست پایینتر خبر خوب. پریسا جونو..چون با موبایل میام و ucبراوزرم کار نمیکنه برام سخته وارد سایت شم ولی گفتم حیفه و لم نیومد نیام.

مهشید جونم هم برای شما هم پریسا و متولد دی و مامان دوقلوها و خودم. خیلی دعا کردم .ببین خدا اول روحیه و صبر و به آدم میده بعد اون تقدیر لازمه رو میفرسته. و حتما تقدیر خدا برای شما بر این رقم خورده.والله منم همچنان در حسرت ابراز وجود نی نی هام.ولی دریغ.ولی باهاشون حرف میزنم ها ههههه

پریسا جون خوبه تو یه روز مونده رفتی تست دادی من میخوام 12 ام یا 11 ام انتقال برم تست.هههه خووو چکار کن بی طاقتم دیگه...
A fool thinks himself to be wise, but a wise man knows himself to be a fool. William Shakespeare
مامان آیتن آراد ایشااله با دعاهای شما دوستان همه مامان بشن.

رزا جون انتقال من و شما تو یک روز انجام میشه . شما کدوم مرکز میرید؟؟؟؟

مهشید جون آفرین به این روحیه . عزیزم هنوز فریزری داری؟؟؟؟

محیا جون ممنون که برام دعا میکنی . عزیزم من نگفتم جاریت دختر خوبی نیست . گفتم اعتماد نکن (همه آدم ها خوب هستند مگر اینکه خلافش ثابت بشه)

متولد دی منتظر شنیدن خبرهای خوبی از شما هستم.

نی نی ناز جون استرس نداشته باش و به خدا توکل کن.

عسل بانو جون به خاطر سرکوب کردن حس فضولی افراد فامیل باید تا شهریور قلمبه بشی و هی براشون ناز کنی.ههههه
از خدا میخوام کیفیت تخمک هات عالی باشه و با این بار انتقال موفق بشی.

هوراااااااااااااپریسا جون خدا رو شکر می کنم که جواب آزت +++++++ شد .

من هر بار که می بینم جواب آز یک نفر مثبت شده بی نهایت خوشحال و امیدوار میشم.
Lilypie Maternity tickers

"من خدا را در قلب کسانی دیدم که بی هیچ توقعی مهربان اند"

آرزویی بکن... شاید کوچکترین معجزه اش باشد آرزوی تو.....
2740
هورااااااا پریسا مامان شد چه خوب که زود رفتى آزمایش دادى من که اصلا طاقت ندارم

نى نى ناز جون درکت میکنم وقتى آدم چندبار تجربه منفى شدن رو داشته باشه هربار بیشتر میترسه و استرس زیادترى داره ... سعى کن به ذهنت برنامه بدى که این بار دفعه آخره و حتما نتیجت مثبت میشه. من معلوم نیست کى انتقال بدم روز پانکچر بهم میگن چون دکتر من ٤٨ ساعت قبل از پانکچر یه آزمایش پروژسترون میگیره اگر عددش بالاى یک باشه انتقال نمیده

مینا جون بعضى ها تا ماه آخر هپارین دارن بعضى ها هم تا ٤ ماهگى ولى خیلى ها هم ندارن بستگى به شرایط بدنت و نظر دکترت داره ولى من فکر میکنم شما که دوبار باردارى بدون خطر داشتى نیازى نیست هپارین بزنى.بعضى ها هم تا آخر٣ ماهگى آمپول پروژسترون دارن بعضى ها هم بجاى آمپول شیاف استفاده میکنن. خیلى از دوستان نوین میرن میان راهنمایت میکنن من فکر میکنم رفت آمد به تهران خیلى برات سخت بشه چون بارها باید بیاى و برى و با بچه کوچیک اذیت میشى همه جا هم تقریبا یه کار انجام میدن فقط نمیدونم نوین pgd داره یا نه

تپل مپل جون من تجربه اى ندارم بخاطر همین چیزى ننوشتم باید صبر کنى دوستان با تجربمون بیان

غریبه جون ممنون از دعات .... انشاالله تمام دوستانى که تو سیکل هستن نتیجه بگیرن

توسل جون صفحه اول رو بخون اطلاعات دوستان اونجا هست
دوستان مهربونم میشه " هر چندتا صلوات که دوست دارین " به نیت مامان شدنم بفرستین
سلام یه بسته کامل 90 تایی قرص استرادیول خارجی دارم مجانی میدم فقط پول پست با خودتون تا 5/2014 تاریخ انتقضا داره بجاش برام دعا کیند
ای وی اف کردم متاسفانه بدردم نخورد همین جور سالم مونده
بهم ایمیل بدید
Lilypie First Birthday tickers
سلام پریسا جون مبارک خانمی انشالله بارداری خوبی روداشته باشی
پریساجان میشه ازطریق استراحت وخوراکت برامون بگی درضمن سرکارم رفتی چطوراستراحت کردی اخه منم شاغلم خیلی میترسم نمیشه ام مرخصی بگیرم اخه دودفعه قبل که میکروکردم استراحت کامل کردم ولی نتیجه نداد اینبار نمیخوام کامل استراحت کنم اما دودلم که چه کنم شوهرتم چند باربیوبسی شده توهرباربیوبسی اسپرم داشته شوهرمن یکبار بیوبسی شد تواین یه بار گفتن سه تا نی اسپرم ازش گرفتن الان دوباره باید بیوبسی شه میترسم که نداشته باشه شوهرت چی مصرف کرده ممنون خانمی
لطفا برای حاجتم یک صلوات بفرستید ممنون
سلام هاوین جان بله پریسا جون باردارشده فکنم شوهرش چندباربیوبسی شده باشه توپستهای قبلی خوندم دقیق مطمئن نیستم اما شوهرخودم سال88 بیوبسی شد سه نی اسپرم گرفتن که ازاین سه نی اسپرم دوتا نی هارو با 11تا تخمک ازمن 5 تا جنین تشکیل شد دوبار میکروکردم اما منفی شد الان یه نی اسپرم داریم فریزشده مرکزناباروری اصفهان اما دوباره باید بیوبسی بشه میترسم که نداشته باشه نگرانم
لطفا برای حاجتم یک صلوات بفرستید ممنون
سلام دوستان عسل بانو و ماری جون ممنونم

دوستم اسپرم شو شو تحرکش کم بود بعد 7سال بطوره طبیعی باردارشد آدم میمونه تو کار خدا .خداجون توچقدر کریمی

خداوندا شکرت بخاطر اینکه مرا امتحان کردی وبعد ده سال مصلحت دانستی که حاجتم را در این زمان بدهی . یا امام رضا این هدیهایی که خدا به من داده بیمه شما هستن اقا جون
عسل بانوی عزیزم مرسی....این خارجی ها چقدر سوسولن.....حال با اون سوزن باریکه نمیشه محلولو کشید تو سرنگ؟؟؟الکی آدمو حرص میدن و جنساشونو قالب میکنن که گرون بشه؟؟
عسل جونم الان که سرما خوردگیم بهتر شده این پولک که گفتی واسه بارداری ضرر نداره به یکی از دوستام پیشنهاد بدم؟

فاطمه جون (آبتین) مرسی شما به من لطف داری....نه بابا سلیقه کجا بود...من از ترس هدر رفتن 800 تومن دست به این کار زدم...آره 800 تومن آمپولا و 3 شیشه داستینکس شد و65 تومن هم دارو های تقویتی که خریدم(مولتی کامپلت و ویتامین ای ) تازه رفتم شرکت بیمه یکی از آمپولا رو به گمونم دکا رو تایید کرد یه 100 تومنی بیمه داد وگرنه سر از 1 ملیون در میاورد... شعری که نوشته بودی به جز قوم شوهر که ویرانگرند.....بنی آدم اعضای یکدیگرند برا شوشوم خوندم هی با خودش تکرار میکنه میخنده....

دوستانی که میدونن.....سوپر فکت با دکاپیتایل کارشون یکیه؟؟؟آیا دکا هم بزنم جاش کبود میشه؟
سلام صبحتون به خیر
پریسا جون تبریک میگم و خیلی خوشحال شدم فکر کنم دوقلو داری آخه بتات خیلی بالاست ان شاا... بارداری خوبی داشته باشی
مهشید جون خداروشکر روحیت خوبه ان شاا... بار دیگه نتیجه می گیری گلم
همه دوستان گلم به خدا می سپارمتون و از خدا بهترینها و براتون آرزومندم
مدتیه واسم مشکلی پیش اومده ازتون می خوام برام دعا کنید ممنونم دوستای گلم
برای شادی روح مادرم لطفا یک صلوات بفرستید
2706