2733
2734
عنوان

انجمن زنان موفق و سخت کوش آی وی افی

| مشاهده متن کامل بحث + 1598446 بازدید | 17788 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

سلام کسی هست کمکم کنه  روز ۱۲ انتقال بلاستم هست تا دیشب چند روز بود درد داشتم به خصوص دیشب تا ...

سلام. سوالتونو توی تایپیک زیر بپرسید. اونجا دوستان خیلی فعالن.

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

من برای بچه اولم میکرو شدم و بار اول حامله شدم  پس شدنی یه الان هم بچه دومم رو انتقال داد ...

خداروشکر ایشالله مثبت سذی؟؟ منم با اولین مثبت شدم ولی بعد اپن ۲ تا ناموفق دلشتم اندفعه باز انتقال دادم یه هفته دیگه میرم ازمایش

سلام بچه هاشبتون بخیر

ایشالله حال دلتون خوب باشه

من امروز روز اول انتقالم هست دوتاجنین۳روزه انتقال دادم

باگریدaوb

ایشالله بحق این روزعزیزکه شهادت موسی بن جعفر(ع)بود

هرکی فندوق توخونش داره خدابهش ببخشدش هزارساله هرکیم که

نداره خدابهش بده ودلشوخوش کنه به زندگی

کنارهمم به منم یه نگاه بندازه ورحمتشوبهم ببخشه

التماس دعادارم ازتون بچه ها💕

سلام به همگی . من تازه این تایپیک رو پیدا کردم . حدود 1 سال و نیمه درگیر بارداری هستم و چند روز پیش ای وی اف کردم پیش دکتر فروتن بیمارستان بهمن که جوابش منفی شد و الان داغونم . 

و متاسفانه اصلا جنین فریز ندارم دیگه 

اصلا نمیدونم دیگه پیش چه دکتری برم و چیکار کنم . 

مشکل ایمنی و انعقادی هم دارم تا حدودی و قبلا هم یک سقط داشتم . 

لطفا هر کس میتونه راهنمایی کنه . 

دکتر قبلیم هم رزاقی بود که الان ایران نیست .

خدایا سپاسگذارم
چ مشکل ایمنی داری ؟  چندم انتقالی

یک بار انتقال دادم و منفی شد و جنین دیگه ندارم . راستش دکتر فاطمه رزاقی رفتم و آزمایش ایمنی نوشت و توضیح نداد به خودم . فقط گفت مشکل ایمنی و انعقادی داری و بعد از باردرای بار سرم ivig باید بزنم با انوکساپارین 6000 . 

الان دنبال یک پزشک خوب و دلسوز هستم

خدایا سپاسگذارم
یک بار انتقال دادم و منفی شد و جنین دیگه ندارم . راستش دکتر فاطمه رزاقی رفتم و آزمایش ایمنی نوشت و ت ...

سلام عزیزم

بیا تاپیک انا جون اونجا خیلی از دوستان توی سیکل هستند و راهنماییت میکنن 

https://www.ninisite.com/discussion/topic/164194/بارداری-با-میکرواینجکشن-icsi-سال-94?page=27122

و هرکس بر‌خدا توکل کند خدا برای او کافیست

سلام خانمها تو رو خدا یه دکتر خوب بهم معرفی کنید تا بتونم حتما دختر دار بشم آخه برادرم اوتیسم داره دکتر ژنتیکم خطر فرزند پسر بالا میزنه از برادرم آزمایش هول اگزوم گرفتن جوابش هنوز نیومده دکتر ژنتیک میگه اوتیسم یه جورای بیماری وابسته به جنس مذکر تو رو خدا کمکم کنید همه فامیل و آشناها دلمو میکشونن میگن بچه میخوای چیکار مثل داداشت میشه شوهرم بچه میخواد خانواده شوهرم هی میگن بیار خودم الان سه ماه شب و روزم گریه است با خودم میگم حامله بشم طبیعی پسر بود سقط کنم آخه دکتری هم نمی‌شناسم تو رو خدا اگر کسی دکتر زنان می‌شناسه بهم معرفی کنه قسم خوردم اگر حامله شدم بچه پسر بود برم خودمو از پشت بام پرت کنم پایین کاش دکترها علت این مریضی رو میدونستن به خدا هرمی بتونه کمکم کنه تا دنیا دنیاست دعاش میکنم

سلام خانمها تو رو خدا یه دکتر خوب بهم معرفی کنید تا بتونم حتما دختر دار بشم آخه برادرم اوتیسم داره د ...

سلام عزیزم

بیا تاپیک انا جون اونجا خیلی از دوستان توی سیکل ای وف یا تعیین جنسیت هستند و راهنماییت میکنن 

https://www.ninisite.com/discussion/topic/164194/بارداری-با-میکرواینجکشن-icsi-سال-94?page=27122

و هرکس بر‌خدا توکل کند خدا برای او کافیست
2706