2737
2739

صورتیکه مشکل درد پا به گرفتگی عضلات و یا آسیب‌هایی جزئی بازگردد، شما معمولاً قادر خواهید بود در منزل این مشکل را برطرف کنید. در صورتی که درد پای شما ناشی از گرفتگی عضلات، خستگی و یا استفاده‌ی بیش از حد باشد، انجام درمان‌های خانگی زیر را امتحان کنید:

• پای خود را در موقعیت استراحت قرار دهید و با استفاده از بالش‌هایی آن‌ها را بالاتر آورید.
  • تا زمان بهبودی پاها، از مسکن‌هایی که بدون نسخه امکان تهیه‌ی آن‌ها وجود دارد ماندد آسپرین یا ایبوپروفن، استفاده کنید تا درد و ناراحتی خود را تسکین دهید.
  • جوراب‌های فشرده‌سازی بپوشید و با استفاده از جورابی ساق بلند آن را پوشش دهید.
  • مقداری یخ را، حداقل چهار مرتبه در روز، برروی ناحیه‌ی دردناک پا قرار دهید.
  • از حمامی گرم و حرکاتی کششی استفاده کنید
دست از طلب ندارم تا کام من برآید/یا جان رسد به جانان یا جان ز تن در آید

داروهای ضدالتهابی غیراستروئیدی (NSAIDs) که بدون نسخه نیز قابل تهیه هستند، از قبیل آسپرین، ایبوپروفن و یا ناپروکسین، در تسکین درد بسیار مؤثر خواهند بود. ممکن است برای رهایی از اسپاسم، یک شل‌کننده‌ی عضلانی تجویز شود. در موارد درد شدید، ممکن است همراه با داروهای ضدالتهابی غیراستروئیدی و داروهای شل‌کننده‌ی عضلانی، یک داروی مسکن نیز تجویز شود. استروئیدها می‌توانند تورم و التهاب اعصاب را کاهش دهند. این داروها به صورت خوراکی یا تزریق مستقیم به ناحیه‌ی دردناک (تزریق استروئید اپیدورال و تزریق در مفصل فاست) مورد استعمال قرار می‌گیرد...اینا رو استفاده میکنی؟؟؟فک نکنم ضرر داشته باشه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

برای ورم پات از آبلیمو استفاده کن من چن بار گفتم بازم میگم....اگه نشد سرکه سیب با ماساژ...چن تا بالش بزار زیر پات و تکون نخور تا یه ساعت

داروهای ضدالتهابی غیراستروئیدی (NSAIDs) که بدون نسخه نیز قابل تهیه هستند، از قبیل آسپرین، ایبوپروفن ...

وای نه میترسم اونم امپول به محل درد 😢جیغم میره رو هوا

2731
وای نه میترسم اونم امپول به محل درد 😢جیغم میره رو هوا

خب یه داروی بی حسی ساده اگه خیلی درد داری مشکلی نیست بهش میزنن حداقل درد آمپول رو حس نکنین

2740
بله درد دارم

واییی....من که میگم برین دکتر...هر روز ماساژ میدید؟؟؟اگه میدی و درد داری کارت از درمان خونگی گذشته

24  سالمه نه حوصله فیزیوتراپی ندارم

خب عزیزم بهتر از اینه که درد داشته باشی...میخوای که برات چن تا ورزش ساده فیزیوتراپی رو بنویسم؟

استخون داخلش درد میکنه حس میکنم

عزیزم خب شاید عضله ات گرفته یا کشیده شده شما اشتباهی فک میکنی که استخونته...چرا نمیری دکتر خب شاید معلوم بشه.....اگه استخونت درد میکنه شک نکن یه چیزیش شده...به عرحال سعی کن تا حد امکان وزنت رو کشاله ران و اطرافش نندازی

عزیزم خب شاید عضله ات گرفته یا کشیده شده شما اشتباهی فک میکنی که استخونته...چرا نمیری دکتر خب شاید م ...

نمیدونم وقتی دست میزنم بهش سطحی درد نمیکنه عمقیه گاهی اروم میشه گاهی شروع میشه به خصوص وقتی میخوام از جام بلند شم یا بشینم 

عزیزم خب شاید عضله ات گرفته یا کشیده شده شما اشتباهی فک میکنی که استخونته...چرا نمیری دکتر خب شاید م ...

وقتی یه نفر دستش رو میذاره رو پام فشار میاد وای و دردم میره بالا

2706