2737
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
دیسک  سیاتیک مشکل کیست  پوکی استخون اگه سونوت مشکل نداره برو پیش ارتوپد ازمایش خون و ...

نه کمرم اصلا درد نمیکنه  سونو هم دادم مشکلی نیست  ازمایش خون و تیرویید هم تازه دادم مشکلی نبود پس من چمه 😭انگار داخلش یه چیز گیر کرده

2738
نه کمرم اصلا درد نمیکنه  سونو هم دادم مشکلی نیست  ازمایش خون و تیرویید هم تازه دادم مشکلی ...

برو ارتوپد

اگه دیر بری ممکنه بدتر بشه مشکلی که ممکنه با یه دارو اولش خوب بشه رو اگه نری کار به جراحی میکشه ها!!!!

با چی خوب میشه سیاتیک؟؟چه جوری تشخیص بدم سیاتیک هست؟؟

سیاتیک خوب نمیشه معمولا نباید اون قسمتی ک شیاتیک میگیره رو باهاش کار زیاد انجام داد وگرن دردش تشدید میشه .برای تشخیصش به دکتر بگید ازمایششو مینویسه 

برو ارتوپد اگه دیر بری ممکنه بدتر بشه مشکلی که ممکنه با یه دارو اولش خوب بشه رو اگه نری کار به جراح ...

ای خدا😭خداباشه میرم بیشتر میترسم کارم به جراحی بکشه چون چند ساله ول کردم تحمل میکنم ولی امروز امانم رو بریدخ

سیاتیک خوب نمیشه معمولا نباید اون قسمتی ک شیاتیک میگیره رو باهاش کار زیاد انجام داد وگرن دردش تشدید ...

ای خدا خدا کنه سیاتیک نباشه وگرنه تا اخر عمر باید درد بکشم ممنون

ای خدا😭خداباشه میرم بیشتر میترسم کارم به جراحی بکشه چون چند ساله ول کردم تحمل میکنم ولی امروز امانم ...

حتما ارتوپد برو چون مشکل پا و اینا به اون مربوط هست 

اگه کمر و دیسک بود یادت باشه اگه عمل خواست و تشخیص ادم باید بره پیش جراح مغز 

متخصص مغز و اعصاب نه عکس درست و حسابی میده نه داروی مناسب نهایت یه امپول D3  میده

2706