2733
2734
عنوان

امام رضاییاش بیان

| مشاهده متن کامل بحث + 186 بازدید | 34 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من از امام رضا خیلی حاجت گرفتم اسمشم که میارم چشام پر اشک میشه

ازش میخوام حاجت دل همه رو بده حاجت منم بده برای منم دعا کنید مشکلم حل شه

میشه برای رسیدن به حاجتم یه صلوات مهمونم کنید..😍😍یه آذرماهی مهربون 🤪😋😋
2731
من از امام رضا خیلی حاجت گرفتم اسمشم که میارم چشام پر اشک میشه ازش میخوام حاجت دل همه رو بده حاجت م ...

خوش به حالت عزیزم، من نگرفتم

یادم میفته دلم میگیره که امام رضا محلم نذاشت. سفارش منم بکن. التماس دعا

ان شاالله حاجتروا. 

یا مُجیبَ المُضطَر اَجِبِ المُضطَرّ بِحَقِّ المُضطَرّ وَ نَحنُ المُضطَرّونَ . 
خوش به حالت عزیزم، من نگرفتم یادم میفته دلم میگیره که امام رضا محلم نذاشت. سفارش منم بکن. التماس دع ...

مرسی عزیزم ایشالا خود اقا حاجت دلت بده ناامید نشو هیچکس دست خالی برنمیگردونه

میشه برای رسیدن به حاجتم یه صلوات مهمونم کنید..😍😍یه آذرماهی مهربون 🤪😋😋
2738

حیف که نمیتونم مامانم اسباب کشی داره وگرنه برمیداشتم میرفتم میشستم تو خود حرم میخوندم😔 کاش میشد

از یه متخصص ارتوپد سوال شد چطوری خدا رو شناختی؟گفت: کنار دریا، مرغابی را دیدم که پایش شکسته بود.اومد پایش را داخل گل های رس مالید بعد به پشت خوابید،پایش را سمت نور خورشید گرفت تا خشک شد.اینطوری پای خود را گچ گرفت!فهمیدم خدایی هست که به او آموزش داده...به خودت نگاه کنی خداشناس میشوی...مغرور نشوید!وقتی پرنده ای زنده است مورچه را میخورد،وقتی میمیرد مورچه او را میخورد.شرایط به مرور زمان تغییر میکند،هیچوقت کسی را تحقیر نکنید.شاید امروز قدرتمند باشید اما زمان از شما قدرتمندتر است.یک درخت، هزاران چوب کبریت را میسازد اما وقتی زمانش برسد یک چوب کبریت میتواند هزاران درخت را بسوزاند!پس خوب باشیم و خوبی کنیم...🙏🏻🌸باردار نیستم دوستان😎💜
2706