2777
2789
عنوان

کادوی روز دختر شوهرم به من😍😍😍😍

| مشاهده متن کامل بحث + 45961 بازدید | 921 پست
نه عزیزم اینکه دختر و به خاطر باکرگی بشناسند واقعا غلطه هیچکس هم همچین چیزی رو نمیبینه که اگه اینطور ...

کلا این استارتر فازش همش تو اینجور مطالبه که هی غلو کنه همه چیزو..کاملا معلومه حرفاش راست نیس.

زندگی  .... من  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

استارتر کادوت مبارکت باشه. ولی اونایی که گفتن متاسفن . بحث بکارت نیست. روز دختر به خاطر حضرت معصومه نامگذاری شده که مجرد بوده. واقعا اینکه میگید زن و دختر فرقی ندارن و روشنفکری میکنید چرا همین نظر هم ندارید که روز زن به دختران مجرد هم کادو بدن یا تبریک بگن؟؟؟ الان اگه یه دختر مجرد بیاد بنویسه دوس پسرم بهم روز زن کادو داد همه شماهایی که میگید زن و دختر فرق ندارن میریزید سرش میگید مگه تو زنی!!!!این روز رو بزارید واسه دختران مجرد. باقی بمونه و ما هم روز زن داریم. همه چیو با هم قاطی نکنید موضوع اصلا بکارت نیست. 

پسرم ❤ منو بابایی عاشقتیم . خوش اومدی😍😍😍
والله آشنایی با ایشون ندارم ولی رواج دادن این رسوم بیخود فکر نمیکنم درست باشه

من آشنایی ندارم خداروشکر..شک کردم بهش،،تاپیکا شو دیدم...دیدم بععهعله ،،،،از اون عجایب نی نی سایتیه

زندگی  .... من  
پس چرا شوهر من هیچ عکس العملی نشون نداد😐

عزیزم سعی کن تو زندگی هیچ‌وقت تقلید از رفتار و منش دیگران نداشته باشی 

اتفاقا کار شوهر شما درست بوده که هیچ رفتاری نشون نداده

البته نمیگم کار شوهر استارترا بد بوده ها نه خیلی هم عالیه آدم به خانومش کادو بده حتی بی مناسبت ولی کادو به این مناسبت واقعا بی معنیه و بدتر اینکه ایشون بیان نشون بدن و رواج بدن این افکار و یکم مشکل درست میشه مث همین الان که شما گفتی چرا شوهر من هیچ کاری نکرد؟

عزیزم سعی کن تو زندگی هیچ‌وقت تقلید از رفتار و منش دیگران نداشته باشی  اتفاقا کار شوهر شما درس ...

ن بابا عین خیالم نیس

😂

دیدم که برنداشت کسی نَعشم از زمین......خود نِعش خود به شانه گرفتم گریستم...🦋🌧🌧

من صبح مامانم پیامک داد گفت روزت مبارک دختر گلم

شوهرمم گفت هم عیدت مبارک هم روزت مبارک

منظورشم این نبود که تو دختر منی

بنظرم اینروز هم مال مجرداس هم متاهلا چون اصلمون دختره.من اگه دختر داشتم صد درصد نگاها میرفت سمت دخترم.اما حالا که نیست.یه تبریک چیزی رو عوض نمیکنه.ما هممون دختریم.هممون زنیم.منتها به مرور زمان به نقش هامون اضافه میشه.دختر خواهر مادر زن

اصل اون لطافته وجودمونه کلمات حاشیست

نمیخواد هر روز بگی دوست دارم، یه بار بگو ولی صد بار ثابتش کن!  
2801