2733
2734
عنوان

جلوگیری از ترک بدن در بارداری

| مشاهده متن کامل بحث + 2586 بازدید | 42 پست
بايو اويل ميزنم ، چند كيلو اضافه كردي تا حالا ؟

منم بایواویل و زیتون قاطی میزنم کرم هیدرودرم هم میزنم امیدوارم ترک نخوره .من ۹ کیلو ولی ورم دارم دست وپاو انگشتام به شدت درد میکنه دکتر میگه برای ورمه

این نیز بگذرد ❤❤❤❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

منم بایواویل و زیتون قاطی میزنم کرم هیدرودرم هم میزنم امیدوارم ترک نخوره .من ۹ کیلو ولی ورم دارم دست ...

آره من صبح كه بيدار ميشم انگشتاي دست چپمو نميتونم از درد باز و بسته كنم و پاهامو كه ميذارم زمين دررررد داره تا چند دقيقه اي... من هر ازگاهي ترشحاتم دارم دكتر ميگه عاديه

آره من صبح كه بيدار ميشم انگشتاي دست چپمو نميتونم از درد باز و بسته كنم و پاهامو كه ميذارم زمين دررر ...

منم دارم ترشح .خدا زودتر پاییزو برسونه من خیلی سختم شده راست میگفتن سه ماه اخر خیلی سخته

این نیز بگذرد ❤❤❤❤
2728
2738
من به توصیه یکی از دوستام شبا کرم آد می زدم از همدن هفته های اول شیکمم اصلا لیف نکشیدم اصلا ترک نیفت ...

سلام دوستم لطفا جواب بدیذ من ک الان نزدیک سه ساله زایمان کردم اگه از آ  د استفاده کنم ممکنه ترک هام ازبین بره بچه ها خیلی ناراحتم لطفا جواب بدید

سلام دوستم لطفا جواب بدیذ من ک الان نزدیک سه ساله زایمان کردم اگه از آ  د استفاده کنم ممکنه ترک ...

عزیزم تازه الان خوندم نمی دونم ولی فکر نکنم چون آد برای اینه که پوست چرب بشه و خاصیت ارتجاعیش بیشتر بشه ولی بعد ترک فکر نکنم من تجربشو ندارم ولی حتما به مرور خودش بهتر میشه هنوز چیزی از زایمانت نگذشته عزیزم بازم اگه نرفت لیزر کن

تو در من نهاده شدی و من از آن روز آغاز شدم❤❤