2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

عزیزم از گرماست،نگران نباش،بچه خواهرمم همینطوره،نق میزنه شیر نمیخوره

ما خودمونم بااینکه ادم بزرگیم وزیر کولریم باز از گرما مینالیم،ازین طفل معصوم چه انتظاری داری

(  تیکر یک سالگی پسرمه  )

سلام عزیزم شیرت زیاده؟؟؟ اگه شیرت زیاده ممکنه تند تند میاد دهنش اذیت میشه آخه بچم اینجور بود اول با شیردوش میگرفتم که تند تند نره تو گلوش

دختر فروردین عاشق پاییز...جنوبی وخونگرم❤الان دقیقا اونجاییم که فریدون مشیری میگه: رک بگویم از همه رنجیده ام😔 ازغریب و آشنا ترسیده ام ❌بی خیال سردی آغوشها🫂 من به آغوش خودم چسبیده ام🤰
سلام عزیزم شیرت زیاده؟؟؟ اگه شیرت زیاده ممکنه تند تند میاد دهنش اذیت میشه آخه بچم اینجور بود اول با ...

آره زیاده ولی قبلا میخورد الان بی حاله و زوود ول میکنه 

با مهربانی زندگی کنیم و لبخند بزنیم همه خوبند.

زيادى گرمش نشده? خواهرزاده من گرمازده شده بود سينه را نمى گرفت سريع برديم بيمارستان. اگر فكر مى كنى از گرما باشه دست و پاشو با آب خنك كن. اگر نتونستى بهش شير بدهى سريع ببر دكتر چون نوزاده شير نخوره قندش پايين مى افته و خطر تشنج داره

2738
عزیزم از گرماست،نگران نباش،بچه خواهرمم همینطوره،نق میزنه شیر نمیخوره ما خودمونم بااینکه ادم بزرگیم ...

خیلی خودشو کش میا ره 

زيادى گرمش نشده? خواهرزاده من گرمازده شده بود سينه را نمى گرفت سريع برديم بيمارستان. اگر فكر مى كنى ...

من میگم شایدسرماخورده نمیدونم تبش۳۶ درجه است خودشو همش کش میا  ره

من میگم شایدسرماخورده نمیدونم تبش۳۶ درجه است خودشو همش کش میا  ره

شاید نفخ داره عرق رازیانه بده بهش و بزن پشتش کمرشو آروم آروم ماساژ بده

دختر فروردین عاشق پاییز...جنوبی وخونگرم❤الان دقیقا اونجاییم که فریدون مشیری میگه: رک بگویم از همه رنجیده ام😔 ازغریب و آشنا ترسیده ام ❌بی خیال سردی آغوشها🫂 من به آغوش خودم چسبیده ام🤰

فکرنمیکنم سرماخوردگیه ممکنه نفخ باشه دلش درد میکنه تواین سن بچه زود دل درد میگیره

سرماخورده باشه كه ربطى نداره به شير نخوردنش ولى كش آوردنش ممكنه نمى تونه اجابت مزاج كنه يا دلش درد م ...

شاید قولنج کرده تا ساعت۷ وقت دکترشه میمیرم

2706