2733
2734

سزارین اختیاری ممنوع!!!!

ک چی مثلا؟

اقا کی گفته سزارین عوارض داره؟

طبیعیام الان دارن.خواهشا راجع ب کمو زیادش بحث نکنین.

والا ما تموم فامیلمون سزارینی بودن من جمله مادربزرگم توی زایمان اخرش، میگفت اگر من میدونستم سزارین اینقد راحته تن به طبیعی نمیدادم

فقط یکی خاله هام طبیعی زایمان کرد

اینقد که این اذیت شد و یه ماه نتونست بشینه 

زن عموم که بعد ۲۰ سال بچه دار شد و سرکلاژش کردنو بدنش اب اورده بود اذیت نشد.اون پاهاش سه برابر باد کرده بود تا سزارین شد ۷ ساعت بعد از پله بالا پایین میرفت 

این از این که برا هر بدنی فرق داره

مورد دوم:اقا هر زنی میدونه سزارین فلان عوارضو داره و با چشم باز داره میره سراغش یعنی از قبل میدونه که ممکنه حتی چسبندگی بگیره دیگه حامله نشه،پس چرا زور؟چرا قدرت انتخاب نباشه؟

زایمان طبیعی به اندازه کافی استرس داره.حتی برای طرفداراش.شما تصور کن فوبیا داشته باشی و اصلا با این مدل زایمان نتونی کنار بیای و مجبورت کنن.میتونین درک کنین چقد استرسش بیشتره؟

این قانون برای چی تصویب شده

بچه جون تو مرا جان و جهانی😍😍😍😙😙😙😙

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سزارین برای افزایش جمعیت ممنوع شده .چون  دو تانهایت ۳ تا میشه سزارین کرد

زن بودن‌ خیلی‌ قشنگه‌! چیزیه‌ که‌ یه‌ شجاعت تموم‌ نشدنی‌ می‌خواد! یه‌ جنگ که‌ پایان‌ نداره‌! خیلی‌ باید بجنگی‌ تابتونی‌ بگی‌ وقتی‌ حوا سیب ممنوعه‌ رو چید گناه به‌ وجود نیومد، اون‌ روز یه‌ قدرت باشکوه‌ متولد شد  که‌ بهش نافرمانی‌ می‌گن‌!
2731

عزيزم در صورتي كه دكتر تاييد كنه كه فرد فوبيا داره سزارين ميشه

حال من خوب است اما با ❤ تو ❤ بهتر میشوم / آخ...تا میبینمت یک جور دیگر میشوم   خدا جونم خودت مواظب پسرم باش🌸(فَاللّه خَيْرٌحافِظاً وَ هُوَ اَرْحَمُ الرّاحِمينَ)  🌸🌸ممنونم بابت همه چي خداي مهربونم🙏

من درخواستی سزار  شدم سال ۹۳

سختتم  بود برام

میدونم طبیعی میشدم دو برابر سختم بوود 

خیلی پزشکا بیمارستان خصوصی  اینو قبول میکنن الان

دلیلش مثلا   اینه امار طبیعی اومد پایین دکترا پولکی شدن و... انگار تو موارد دیگه اینجور نیس والا

2740

عزیزم سزارین اونقد عوارضی نداره ک اینا بزرگش کردن

اینا همش سیاست خودشونه برای فرزندآوری بیشتر

اروپا تبلیغ کرد به طبیعی تا زادو ولد زیاد شه در ازاش کللللی خدمات و امکانات میدن

ایران اجبار میکنه!!!!

چه خبره والا یکیشوم نمیتونیم با این گرونی بزرگ کنیم

همینو بگو فکر کردن مثلا اینجوری مردم ۵.۶ تا بچه ردیف میکنن

زن بودن‌ خیلی‌ قشنگه‌! چیزیه‌ که‌ یه‌ شجاعت تموم‌ نشدنی‌ می‌خواد! یه‌ جنگ که‌ پایان‌ نداره‌! خیلی‌ باید بجنگی‌ تابتونی‌ بگی‌ وقتی‌ حوا سیب ممنوعه‌ رو چید گناه به‌ وجود نیومد، اون‌ روز یه‌ قدرت باشکوه‌ متولد شد  که‌ بهش نافرمانی‌ می‌گن‌!
2706