2733
2734

خرید ارزان گن ساعت شنی زیپی نیوتکس اورجینال 

گن ساعت شنی زیپی بند سو تینی با بند قابل تنظیم 

خرید ارزان گن لاغری ساعت شنی جنس نیوتکس اصلی با تخفیف طلایی 

ارسال به سراسر کشور و پرداخت درب منزل 

قیمت فقط 50 تومن 

خرید

این محصول در رسیدن به اثر طولانی مدت جهت از دست دادن وزن کمک کرده و آنرا کنترل میکند . همچنین این فرم لباس با کیفیت بالا برای بازگشت به اندام اولیه  پس از زایمان مناسب می باشد. این محصول بی نظیر برای طرفداران ورزش به عنوان یک لباس ورزشی و مناسب برای لاغری در تمرین  و همچنین  تمرینات تناسب اندام مفید  خواهد کرد. 

مجموعه جدید در حال حاضر با 3 ستون از قلاب بسته می شود به شما اجازه می دهد تا لباستان را سایز کنید  .

ایده آل برای ورزش و یا استفاده روزانه. وضعیت بدن را اصلاح و فشرده می کند.

با پوشیدن این کمربند احساس اعتماد به نفس بیشتری خواهید کرد و به راحتی پیاده روی می کنید، بدان معنی است که بد هیکلی نمی تواند ظاهر شما را خراب کند.

برای بهترین نتایج، کمر خود را در بالای شکم خود اندازه گیری کنید و اندازه خود را با استفاده از نمودار اندازه انتخاب کنید. اگر بین دو اندازه قرار دارید، بهتر است اندازه بعدی را انتخاب کنید. اندازه خود را براساس اندازه کمر انتخاب کنید. از اندازه لباس خود استفاده نکنید.

قیمت گن ساعت شنی بند سو تینی: 

50.000 تومان 

برای ثبت سفارش کلیک کنید

شماره تماس برای سفارش و اطلاعات بیشتر در مورد گن های لاغری: 

09389626633 صادقی 

برای مشاهده جدیدترن مدل های گن ساعت شنی ( گن ساعت شنی لاتکس جلیقه ای , تاپی , گن ساعت شنی شکم بندی) 

به فروشگاه اینترنتی کاپلان کارکت مراجعه کنید. 

خرید گن ساعت شنی

فروشگاهتون کجاست؟

میخوام حضوری خرید کنم

بهترین دیالوگی که توی عمرم شنیدم:امروز می خواهم به مصاف تزویر بروم که بدترین آفت دین است. تزویر با لباس دیانت و تقوی به میدان می آید. تزویر سکه ای است دورو، که بر یک رویش نام خدا و بر روی دیگرش نقش ابلیس است. عوام خدایش را می بینند و اهل معرفت ابلیسش. و چه خون دلها خورد علی از دست این جماعت سر به سجود آیه خوان و به ظاهر متدین...💔

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

دوستان این مدل گن چینی بود و تموم شده و فعلا مدل کلمبیایی برند آنچری موجوده که می تونین توی سایت کاپلان مارکت هم مشاهده بفرمایین
تاپی بند سوتینی و بند پهن و مدل شکمی
با تخفیف ویژه
شماره تماس 09389626633 صادقی 

2731