2733
2739

همسر من مشکل مورفولوژی داره فقط ۱ درصدشون نرمالن دکتر ازمایش شکستdna نوشته.میخوام ببینم کسی هست که به خاطر این مشکل پی جی دی کرده باشه و نتیجه گرفته باشه.من سقط مکرر داشتم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
اصن چطور حامله میشدی با مورفولوژی ۱ درصد نرمال؟؟؟ میشه بیشتر توضیح بدی این چی هست

قبلا مورفولوژیش ۳ یا ۴ درصد بود الان شده ۱.من یه بار با iui یه بار طبیعی و ۳ بار با میکرو باردار شدم

قبلا مورفولوژیش ۳ یا ۴ درصد بود الان شده ۱.من یه بار با iui یه بار طبیعی و ۳ بار با میکرو باردار شدم

عکس ازمایش اسپرمشو برام بفرست بلدم تفسیر کنم

این آزمایشی ک گرفتی نه

ازمایش اسپرمش

به زودی این تیکر به یه تیکره واااقعی تبدیل میشه 😍💃
2740
عکس ازمایش اسپرمشو برام بفرست بلدم تفسیر کنم این آزمایشی ک گرفتی نه ازمایش اسپرمش

ازمایششو برد دکتر جنتی گفت من با این ازمایش کاری ندارم باید اون ازمایش dna رو بدی بلد نیستم عکس بفرستم فقط بگم که مورفولوزی نرمال ۱ درصد .حرکت a+b27 درصد تعداد کل ۲۵۰ میلیون

ازمایششو برد دکتر جنتی گفت من با این ازمایش کاری ندارم باید اون ازمایش dna رو بدی بلد نیستم عکس بفرس ...

‌باید تو این ازمایش جدیده dfi پایینتر از ۳۰ باشه 

تیکر تولد گل پسرمه 😍😍😘😘😘