2733
2734

همه رو نریز وسط که دیوانه میشی. کم کم شروع کن و هرچی جمع کردی رو بذار توی یک اتاق . نه اینکه همه جای خونه ولو باشن

با دو دسته آدم نمی شود بحث کرد : بی سواد و با سواد (( سمفونی مردگان، عباس معروفی))

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

ظاهر خونرو دست نزن فعلا چون اعصابتو خورد میکنه بهم ریختگی 

کمد دیواری 

بوفه 

تزیینات 

اول جمع کن که نبودشون به چشم نمیاد

تو یادت نیست ولی من خوب به یاد دارمبرای داشتنت  دلی  را به دریا زدمکه از آب می ترسید

وای منم اثاث کشی دارم نمیدونم از کجا شروع کنم 

یه سوال شما وسایل تو‌ کابینتو میشورید جمع میکنید یا نه همینطوری جمع میکنید رفتین‌خونه جدید میشورین؟

مگه آدم یادش میره بهش چی گذشت تا گذشت‌.‌...

منم بار اولم بود هفته پیش جابه جاشدیم شوهرم تو یه روز همه چیرو ریخت تو کارتون ها ودرشون چسب زد الان یه هفته هست اومدیم خونه جدید نمیدونیم چی به چیه اصلا یه وضعی   خیلی سخته این تجربه من بود   

تا خدا با من است زمانه با من است .
2738

یه اتاق خالی کن وسایلی که لازم نداری شروع کن به بسته بندی و بذار اونجا، تا روز اسباب کشی خسته نباشی، بعد از اون هم تمام وسایل بذار تو یه اتاق به مرور و سر فرصت وسایل بچین تا هم با سلیقه چیده بشه هم خونه شلوغ نباشه، اول هم آشپزخونه آماده کن و حمام

از همین الان کم کم وسایلتو تو کارتون کن یدفه نمیشع همه رو جمع کنی

وسط وسایل شکستنی دستمال یا لباس کهنه بزار 

روشونم بنویس شکستنی ک مواظب باشن

وسایل هرجا رو روشون بنویس ک بعد سخت نباشع پیداکردنشون

ک وقتی رفتی توخونه جدید وسایل هرجا رو ببری همونجا 

در کمدا و چیزایی ک در دارن با چسب بچسبون ک موقع جابجایی هی درنیان وخراب شن

آره عزیــزم 😏 حــق بــا  توعـــه 👎   

عزيزم من همه وسايل شكستنيمو روزنامه پيچ ميكنم و تو كارتون ميپيچم چيزاي نرم مثل لباس و اينا رو نايلون بشكه اي ميگيرم ميذارم توش ، هميشه م موقع أسباب كشي پتوهامو ميدم اتوشويي بشورن و خودشون مرتب بسته بندي ميكنن و تا يه روز قبل أسباب كشي همه وسايل يخچالي و تموم كرده و ي هفته قبلشم هريدي براي يخچال نميكنم چون ي روز قبل و ي روز بعد اسباب كشي بايد از برق بكشي لوازمي مث گاز و لباسشويي و جاكفشي و ظرفشويي و درشونو با چسب ميبندم ك موقه جابجايي باز نشه مبلامم سلفون گرفتم ك كثيف نشه اگه دراور ميز آرايش يا هر چي ك كشو داره رو داري با چسب ببيند درشو اگرم خواستي فرشاتو قبل اسباب كشي بده قاليشويي و بعد اسباب كشي با همون حالت لول ببرش

تو خونه جدید اول رفتین فرشارو پهن کن ک دیگ راحت وسایلا بزاری روشون و شروع کنی ب چیدن 

اول وسایل بزرگ رو بچین 

و وسایلتم تو خونه خودت تمیز کن ک اونجا فقط بچینی 

آره عزیــزم 😏 حــق بــا  توعـــه 👎   

برو ميوه فروشي، جعبه موز بخر، با يه چسب، لوازم هر اتاق رو ببند توي اتاق خودش، من كيسه هاي بزرگ از يه بار مصرفي ها خريدم، اون مشكي بزرگا . لباسهامو ريختم توش ، درشون رو با بند يا چسب بستم، لوازم كابينت هم هر كدوم لازمه بشوري بشور كه خونه جديد فقط بچيني

2706