2733
2734
عنوان

گیسوام.کیسه آبم پاره شد😭😭😭

| مشاهده متن کامل بحث + 16582 بازدید | 284 پست

انشااله قدم دخترگلت مبارک باشه وزیر سایه پدرومادر بزرگ بشه

انشااله عروسش کنی گیسو جان

خدایا ازت میخوام تا آخر عمر درکنار دختر وهمسرم طعم خوشبختی رو بچشم وآرامش داشته باشم.اللهم صلی علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم.
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

قدم نو رسیه مبارک          از طرف من ببوسش گیسو جان من از وقتی اقدام بارداری بود همیشه در جریان بارادریت بودم این کاربریم فقط به خاطر تبریک گفتن به بارداریت ساختم وقتی باردار شدی بری بخونی میبیبی  امیدوارم به سلامتی بیاد بغلت و سایه ت همیشه رو سر دختر نازت هانا جون باشه برای منم دعا کن مامان شم عزیزم برات دعا میکنم ما رو بی خبر نزار فدات یکی از بچه ها تاپیک زد در مورد فهیمدم تعجب کردم زایمان کردی زایمانت راحته تو رو خدا الان دعات گیراس برام دعا کن باردار شم 5 ماه منتظرم  برام دعا کن 

psychometrist.ir  (تست های شخصیت و روانشناسی و پرسشنامه  ) 
به سلامتی عزیزم چند هفته بود؟  قبلش براش آمپول ریه جنین زده بودن؟

هفته ي ٣٦. آره عزيزم امپول ريه زده بود 

😍دخترممم لِناي مامان خوش اومدي تو زندگيمون😍            😍خدايا دل همه ي منتظراي ني ني رو شاد كن🤲🏻😍
2731

سلااااام گیسو جان مبارکه

ان شالله قدمش پر از خیرو برکت باشه 

باور کن همیشه به یادت بودم 

خدارو شکر که سالم سلامت هستی

یعنی انقدری که بعضی ادما بیشعورن خود بیشعورم انقدر بیشعور   نیست.  

سلاااااام گیسو جون مامان خوشگل خودم.قدم نورسیده مبارک و ایششششالله قدمش پر از خیروبرکت وشادی باشه براتون .دستای هاناجون رو از طرف من ببوس وخیلی مراقب خودت و هانا جون باش عکسشم برام بفرست خیلی دوستدارم ببینمش .خیلی خوشحال شدم برات که زایمان راحتی داشتی بعد تحمل اون همه سختی های بارداری.عزیزدلمی به امید دیدار دوبارت توی سایت به عنوان ی مامان پرانرژی و شاد😘😘😘💖❤💖❤💕💗💞

❤لالا لالا به روی شونه ام بخواب بخواب امشب تو ای دخترِ مهتاب لالا لالا گلم ای بهترینم همیشه واسه تو عاشق ترینم لالا لالا میگم بارون نم نم نیفته از چشات قطره شبنم لالا لالا گل سرخم لالایی ناز دخترِ مامان؛ گونه حنایی بخواب دردونه من وقت خواب شدهمه دلخوشی هام نذر چشات شد❤️(ژوانم)
انشالله نه  ان شاءالله😄😄😄😄😄 تا تو باشی و غلط املایی نگیری از کسی

خخخخخ ببینم میتونی کاری کنی که امضاموعوض کنم 

توهرتاپیکی غلط املایی ببینم  تذکر میدم  لطفا ناراحت نشین دوستای گلم 😍😍😍😍😍😍

گیسو عزیزم عروسیمون باهم بود خوشحالم نی نی نازت بدنیا اومد از اول بارداریت همراهت بودم خاموش از بی بی چک مشکوکت تاااااا اخرین روز هر روز تاپیک چک مبکردم از پریروز صد بار چک گردم ببینم خبر زایمانت دادی یا نه بیا دیگ جیگر ماهمه منتظریم بانوووو 😍😍😍😍😍

💕 کنـــار تــ💗ـــو درگیــــر آرامشــــم 💕
2706