2752
2734

اونموقع که بدنیا اومد پرستار گذاشتش رو سینم پوستش خورد به پوستم داشت گریه میکرد آروم گرفت چشماشو بست ارزشمندترین لحظات عمرم بود که با هیچ چیز دیگه عوض کردنی نیست

پسر یعنی یه اتاق پر از اسلحه و توپ و ماشین اسباب بازی  پسر یعنی دوچرخه سواری بدون ترس پسر یعنی یه کمد کفش و کلاه و لباس اسپرت  پسر یعنی کراوات و پاپیون کت کوچیک مردونه  پسر یعنی بوی مردانگی در حین کودکی  پسر یعنی یه نمونه کپی شده سایز کوچیک از عشقت  پسر یعنی تکیه گاه مادر  پسر یعنی امید آینده پدر  پسر یعنی ولی عهد خونه  من و بابایی عااااااااشقتیم شاهزاده کوچولوی من

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731

من وقتی پسرم میخواست دنیا بیاد ی ماما بالا سرم بود میگفت واسه اونایی که بچه تدارن دعا کن منم واقعا واسشون دعا کردم ی نی نی خوشگل داشته باشن همین که داشتم دعا میکردم دیدم پسرمو گزاشتن بغلم اصلا حالم ی جوری شد انقد گریه کردم ماما میگفت منکه میدونم اشک شوقه

😢میشه برای حل شدن مشکلاتم صلوات بفرستین😭😢🙏🙏

من موقع زایمان هرچی زور میزدم بچه ب دنیا نمیومد.دکترم ناامید شد گفت دستگاه ساکشن آماده کنین.هرچند میدونم بده

هیچ کس حواسش ب من نبود.دکترم داشت حرف میزد یهو زور زدم بچه افتاد تو دست دکترم.گفت دختر ی خبری چیزی می دادی

خیلی خدا رحم کرد

خیلی لحظه قشنگی بود.دخترم چشماش باز باز.گریه هم نمی کرد.موهاش هم بلند مشکی تا رو پیشونی

دختر من كه بدنيا اومد دكتر خواست دستبد مشخصات دستش كرد دستاشو هى تكون ميداد نميذاشت ببنده دكتر گفت ماشالله عجب زورى داره بعد كه با مكافات بست يهو محكم دستشو كشيد دستبند پرت شد رو زمين دكتره گفت خدا به مامانش رحم كنه عجب دختر خيره سرى😂😂😂

زايمان وحشتناكى داشتم تبم به ٤٠رسيد همون شب ولى دخترم كه اومد بغلم تمام خستگيم در رفت گفتم خدايا يعنى اين مال منه باورم نميشد😍

انشالله اين حس نصيب همه منتظرا بشه

امين🌸