2737
2739

بچها کسی بوده که قبل اقدام ب بارداری تیرویید کم کار داشته واسه من ths 6.1 بود ویتامین دی هم ۹ چه راه کاری دارید که زودتر خوب شم غذاهایی ک باید مصرف کنم چی هست در حال حاضر لوتیروکسن ۵۰ داده دکتر غدد و ۵۰۰۰۰داده واسه ویتامین دی ولی هنوز پیش دکتر زنان نرفتم که اونم تایید کنه ایا لازم هست ک دکتر زنان برم

من یه سقط  هم داشتم چند ماه پیش 

خدایا واسم خدایی کن، مثل همیشه تنهام نذار  خدایا شکر که این روزو دیدم ،منم مامان شدم😍😍 مامان گل پسرم آیهان

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

عزیز کم کاری تیروییدخوب نیست تو بارداری فعلا ریسک نکنی برای بارداری حتما برو متخصص غدد دارومصرف کن بعدچندماه آزمایش بده مطمغن شدی اقدام کن ویتامین دی هم تا اون موقع میزان میشه

تیکر تولد یکسالگی پسرگلم هستش  
لووتیروکسین دوماه طول میکشه بیادمایین پس دوماه باردارنشوویتامین دی هم همینطور واس هرددوتلش بروپیش ف ...

فوق تخصص غدد رفتم عزیزم الان گفتم برم زنان که تایید کنه یا لازم نیس؟

خدایا واسم خدایی کن، مثل همیشه تنهام نذار  خدایا شکر که این روزو دیدم ،منم مامان شدم😍😍 مامان گل پسرم آیهان
یدونه ۵۰داده هرروزمیخوری؟؟؟

تا دو هفته گفت نصف بعد از اون روزی یه دونه

باید نرمالش کنی و الا سقط میکنی یکماه قرص بخوری حل میشه ایشاالله اما نباید ولش کنی حتی موقع بارد ...

مرسی عزیزم

2740
فوق تخصص غدد رفتم عزیزم الان گفتم برم زنان که تایید کنه یا لازم نیس؟

نه بابااصلازنان نروبرای این دوتامشکل 

اوناسردرنمیارنکه واس تیرویید

حتماحتماتحت نظر همین غددباش باردارم ک شدی بازواس تیروییدت غددبروزنانوولکن 

ویتامین دی هم همینجوراونم غددبرات مینوییه وچک میکنه 

منم کمکارشدم توبارداری اومدرو۴غددبهم روزی ۱دونه ۵۰دادک بخورم هرروز

وخدایی که بشدت کافیست
مرسی عزیزم

اصلانترس ک سقط میکنی وایناهمش حرف بیخوده واس تیرویید۵و۶کسی سقط نمیکنه اون براموقعی ک تیروییدخیلی میره بالادرمانی هم نمیگیری 

ویتامین دی هم مهمه زیادپایین باشه خوب نیس کلی هردوش تودوماه میادسرجاش

وخدایی که بشدت کافیست
عزیز کم کاری تیروییدخوب نیست تو بارداری فعلا ریسک نکنی برای بارداری حتما برو متخصص غدد دارومصرف کن ب ...

دکتر غدد گفت زیاد نیس تیروییدت اون سری هم ک باردار شدم چکاپ نرفتم شاید دلیل سقط من همین بوده 

منم کم کاری تیروئید داشتم. ویتامین Dهم پایین بود و کمخونی داشتم با چند سقط مکرر

دکتر غددم لووتیروکسین ٠.١ تجویز کرده بود بجز جمعه ها باقی روزا یه دونه+‌ D5000+فولیک٥میل و ویتامین E 

طبق دستور داروهامو میخوردم و به محض بارداری ویتامین ‌‌Eو‌D رو قطع کرد و زنان بهم پربناتال داده

ماهی یبار هم آز میدم و دوز داروهامو کنترل می کنه

شکر خدا مشکلی ازین جهت پیش نیومده

نه بابااصلازنان نروبرای این دوتامشکل  اوناسردرنمیارنکه واس تیرویید حتماحتماتحت نظر همین غددبا ...

ویتامین دی هم که بهم هفته ای ی قرص ۵۰۰۰۰داده تا ۸هفته و بعدش گفت ماهی یه بار

اصلانترس ک سقط میکنی وایناهمش حرف بیخوده واس تیرویید۵و۶کسی سقط نمیکنه اون براموقعی ک تیروییدخیلی میر ...

مرسی عزیزم 

منم کم کاری تیروئید داشتم. ویتامین Dهم پایین بود و کمخونی داشتم با چند سقط مکرر دکتر غددم لووتیروک ...

ایشالا ک به سلامتی فارغ شی عزیزم شما درمان کردی تیروییدتو ؟چند بود؟