2733
2739

بچه ها چرا اینجوریه 

من پارسالم سقط داشتم همون فهمیدم بتام اومد پایین و سقط شدم،دیروز بیبی هاله داشت امروز هیچی نداره و لک دیدم😭😭😭😭

خیلی حالم بده ،دیروز بیبی رو به شوهرم نشون دادم 

کلی ذوق کرد کلی میوه هایی ک دوست داشتمو خریده  ،خاک تو سرم😭😭😭😭😭

الان چ جوری بگم منفیه😭😭

خدایا هزاران بار تورا سپاس بخاطر حس زیبای مادری که نصیبم کردی....خدایا پناهش باش،جهان تاریکی محض است؛میترسم ،کنارش باش 🙏                                                  ❤لاحول ولاقوة الا بالله العلي العظيم❤

سلام عزیزم. 

انشالا باردار میشین. همین که پارسال حامله شدین یعنی نابارور نبودین. حالا من شنیدم بی بی مثبت شدنش 100 درصدی ولی وقتی منفی میشه احتمال خطاهست. 

خیلی از دوستامم که باردار بودن مث شما بودن و اول بی بی شون منفی بوده بعد رفتن آزمایش خون یا چند روز بعدش بی بی مثبت شده

بعدشم خیلی ها ماه اول حاملگی همون لکه بینی رو دارن 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام عزیزم.  انشالا باردار میشین. همین که پارسال حامله شدین یعنی نابارور نبودین. حالا من شنیدم ...

من 27 قاعدگی یه لک دیدم تاپیکم زدم کلی غصه خوردم فکر کردم پری اومد 

خیلی حالم گرفتس😭کاش ب شوهرم نمیگفتم😭😭

انگار دنیا رو سرم خراب شده😭

خدایا هزاران بار تورا سپاس بخاطر حس زیبای مادری که نصیبم کردی....خدایا پناهش باش،جهان تاریکی محض است؛میترسم ،کنارش باش 🙏                                                  ❤لاحول ولاقوة الا بالله العلي العظيم❤
2728
لک لانه گرینی هست شاید

نه عزیزم بیبی چک دیروز هاله داشت 

امروز اونم نداره😔

لک 27 قاعدگی دیدم 

چقدر لک لانه گزینی

2740
من 27 قاعدگی یه لک دیدم تاپیکم زدم کلی غصه خوردم فکر کردم پری اومد  خیلی حالم گرفتس😭کاش ب شوه ...

سلام.منم مث شما شدم رفتم دکتر واسم سونو نوشت وقتی جواب گرفتم معلوم شد کیست دارم

الهی عزیزم ناامید نباش خوب  اول مطمئن میشدی بعد ب شوهرتم میگفتی ...ولی بازم امیدت ب خدا باشه 

الهی ب حق فاطمه زهرا همه آرزوهاتون براورده بشه🙏🙏🙏 همه غصه هاتون به شادی 🙏🙏🙏🙏همه دردهاتون درمان🙏🙏🙏 همه قهرهام ب اشتی تبدیل بشه🙏🙏🙏 الهی امین الهی امین الهی امین❤
منم بهمن دقيقا اينجوري شدم، تا فهميدو باردارم بتا اومد پايين و سقط شد. خيلي سخته، عزيزم حتما امروز ب ...

پارسال خودمم همینجور شدم 

سلام.منم مث شما شدم رفتم دکتر واسم سونو نوشت وقتی جواب گرفتم معلوم شد کیست دارم

مگه کیست بیبی چکو مثبت میکنه؟

نمیدونم..هشت روز عقب انداختم هاله افتاد فک کردم باردارم دوروز بعد دوباره منفی شد..حالم گرفته شد

ایشالله ک خدا زودتر بهتون یه نی نی قتد عسلی بده😍😍

2706