2733
2734
عنوان

کمکککککککککک من با بی خوابی در بارداری چه کار کنم؟

| مشاهده متن کامل بحث + 101893 بازدید | 132 پست
بچه ها چه مشکل مشترکی فکر کردم حودم اینجوریم :)
شبها اصلن خوابم نم یبره روزها که می خوام بخوابم ساختمون سازی های اطراف و وانتی که توبلندگوش داد میزنه باااااااااااااااااقالی نمیزاره بخوابم و به کوچکترین صدا حساس شدم :(
من عشقی دارم و فرزندی و یک فنجان خوشبختی، همینم کافی است باور کن . .

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام دوستان شب بیدار من
حالتون خوبه ؟ من دیروز با اینکه خیلى خوابم میومد سعى کردم کمتر بخوابم در نتیجه دیشب ساعت دو خوابم برد و هفت صبح بیدار شدم اما امروز نتونستم مقاومت کنم و عصر دو ساعت خوابم برد خداکنه امشب خوابم ببره ولى خوب خدا رو شکر شما دوستاى گلم رو دارم البته دعا میکنم همه امشب زود خوابمون ببره
آمین در پناه خدا
واااای منم همدردم شبا خوابم نمیبره اگرم ببره با اضطراب و ترس میپرم از خواب از اب خوردن و چیزی خوردن در شب وحشت دارم فکر میکنم بخورم خفه میشم زندگیم بهم ریخته حس خفگی میکنم بیشتر شبا بعضی وقتام توی روز یهو استرس میگیرم شدید
CafeMom Tickers
2742
سلام کاش من این تاپیک و تو بارداریم دیده بودم انقدر بی خودی برای بی خوابی غصه نمیخوردم . سحر بانو چطوری پیدا کردیش؟ ولی به حرف اخر مرمر جان خیلی گوش کن که عالیییییییی گفته . الان نی نیم 15 ماهشه خداروشکر بچه خوبیه و شاده
2740
ممنون . سحربانو یه نصیحت بزار خواب بیاد دنبالت نه تو بری دنبالش وقتی بیخواب شدی مجله و کتاب بخون یا تلویزیون ببین اصلا به خواب فکر نکن خودت خسته بشی خوابت میگیره من بعضی اوقات اون روزها در 24 ساعت 4 ساعت میخوابیدم . پس مهم اینه که خودتو ناراحت نکنی . ان شاالله یه نی نی سالم و خوب دنیا بیاری . بای
سلام خانمها من تازه هفته پنج هستممم

نمیدونم چرا از وقتی فهمیدم باردارم خیلی خیلی به صداها حساس شدممم

همش از دست همسایه ها حرص میخورم که از خونشون صدا میاد و انگار صداها مثل پتک توی سرمن میخوره

قبلا هم حساس بودم ولی نه اینقدرررررررررر ، اصلا خواب ندارممممم نه شب نه روز، تا کوچیکترین صدایی بیاد حتی اگه در عالم خواب باشم سریع بیدار میشم و تپش قلب مییگیرم

فکرمیکنم اگه خونه رو عوض کنم از شر همسایه ها و سروصداشون راحت میشم اما شوهرم قبول نمیکنه میگه فروختن خونه و خردیدن یه خونه دیگه کار ساده ای نیست که بشه زود انجامش داد

به این خاطر با شوهرم همش جروبحث دارم و اینطوری خیلی اذیت میشم، میگمم کاش یه جای آروم حتی توی یه چادر زندگی میکردم تا بتونم بخوابم کمی.
وقتی خدا هست هیچ دلیلی برای ناامیدی نیست. پسرای عزیزم 92/10/26 اومدن توو بغلم. خدایا شکرت
ساناز جون واسه حساس شدن یکم زوده ها هفته 5؟ به نظرم یکم به روحیه ات بر میگرده مثل من که خیلی زود رنج و حساس شدم .
من الان 6 ماهم تموم شده یکم خوابم بهتر شده عادت کردم و خداییش منم همینطور بودم و هستم جوری که یهه بار عصبانی به شوهرم گفتم اگه پول داشتم همین الان خوته رو عوض میکردم :) عصبانیت گذراست. سعی کن شبها که بقیه هم خوابن و خدا رو شکر سرو صدا نمیکنن بخوابی (خودتو خسته کن راحت خوابت ببره) نه مثل من یه زمانی شده بودم شب بیدار و روز خواب که ماشالا اون موقع همه بیدارن مخصوصن تهران که همه جا دارن ساختمون می سازن و سر و صدا هست

من یه چوب پنبه مخصوص هم دارم می ذارم تو گوشم صداها کم میشه اینقده حال میده:) باید خودتو عادت بدی بعد کع بچه میاد از لحظاتت واسه خوابیدن باید استفاده کنی گلم
من عشقی دارم و فرزندی و یک فنجان خوشبختی، همینم کافی است باور کن . .
مرسی دوست جونامممم

زهرا خانوم جون چوب پنبه ا زکجا خریدی؟ مخصوص گوشه؟ من که پنبه گذاشتم یک شب ، اما بازهم نشد ، بدبختی اینه که با چیزهای اضافه خوابم نمیبره

نانی جون من اصلا چای و کاکائو نمیخورم نمیدونم چرا اینطوری میشمم

اخه میگن خانمهای باردار باید زیاد بخوابن ، من فقط از این میترسم کم خوابیم اثر بدی رو جنین بزاره وگرنه تحمل میکنم
وقتی خدا هست هیچ دلیلی برای ناامیدی نیست. پسرای عزیزم 92/10/26 اومدن توو بغلم. خدایا شکرت
2706