2752
2734
عنوان

بارداری با گلوگوفاژ و دوفاستون بیااین کممممکک

| مشاهده متن کامل بحث + 2359 بازدید | 80 پست

[QUOTE=63986385]اخه روز ۱۳ سونو دادم گفت یدونه ۲۶ داری یدونه ۱۱. روز ۱۶ هم رفتم گفت هردوتاشون کیست فولیکولی شدن و آز ...[/QUOTE]

بعد اون وقت دكتر بهتون امپول نداد كه تخمكات ازاد بشن؟!!!

من هم پليكيستيكم با اول ٦ماه بعد از اقدام باردار شدم با متفورمين الانم در اقدامم ٢ساله دكترمو تازه عوض كردم كلوميفن داده بعد هم امپول hcg

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

[QUOTE= 63986385 ]اخه روز ۱۳ سونو دادم گفت یدونه ۲۶ داری یدونه ۱۱. روز ۱۶ هم رفتم گفت هردوتاشون کیست ...

نه اصلا دکتره میگفت چرا رفتی سونوو؟؟ کلی دعوام کرد گفت برو یه سال اقدام کن نشدی اونوقت بیا . خودم سر خود رفتم سونو ببینم اصلا وضعیتم چجوریه. 

شما این دوسال که باردار نشدین داروی خاصی هم مصرف کردین؟

2731

الان من یه سوال دارم

پلیکیستیکا ممکنه تخمکشون بدون دارو هم بزرگ بشه ، ولی آزاد نمیشه . درسته؟؟؟ یا اصلا تخمکا بزرگ نمیشن؟؟؟ الان مال من که بزرگ شده ولی آزاد نشده تکلیفم چیه؟

نه اصلا دکتره میگفت چرا رفتی سونوو؟؟ کلی دعوام کرد گفت برو یه سال اقدام کن نشدی اونوقت بیا . خودم سر ...

دكترتون درست ميگن نبايد از همون ابتدا بدنتون رو به دارو عادت بدين بزاريد طبيعى كارش رو انجام بده خدا رو چه ديدى عزيزم شايد همين ماه باردار  شدى

نه واسه من دليل ديگه داره قراره عكس رنگى بگيرم ببينم چي ميشه

اخه روز ۱۳ سونو دادم گفت یدونه ۲۶ داری یدونه ۱۱. روز ۱۶ هم رفتم گفت هردوتاشون کیست فولیکولی شدن و آز ...

منم بهم کلومفین داد وروز14سیکلم یه فولیم تبدیل به کیست31میلی شده بود ویه فولی 12 هم داشتم چندروز دیگه موعدمه اما میدونم باردار نیستم.بی بی گذاشتم امروز منفی شد.گفت کلو دیگه نخور .امروز انقدر گریه کردم خیلی خیلی غصه دارم.خاک تو سر هر چی قرصه.تورو خدا راهنماییم کنید چه کنم دیگه

پروردگارا منتظر معجزه ام...

چون پلی کیستیک هستی میترسم نسخه بپیچم برات چون اطلاع ندارم!

اما هرچی استفاده کردی برو سونو اگه فولی خوب داشتی روز 14 یه آمپول هاش سی جی از داروخونه بگیر همونجا بزن، 12 و 36 و48 ساعت بعدش اقدام کن! یدونش هم ضرر نداره اگه حساسیت دارویی نداری

خدایا شکرت🙏                                      ذخیره تخمدانم کمه اگه سوالی در این مورد داشتین تاپیک آخر خودم بپرسید جواب میدم.     👇🏻👇🏻👇🏻                                              👨‍👩‍👧                                    بدن پس از زایمان عزیز من!                                      اول از همه من از تو متنفر نیستم، برعکس، من خیلی بهت افتخار میکنم.   تو یک انسان کامل رو در خودت رشد دادی، او را گرم و ایمن نگه داشتی و به او اجازه دادی تا رشد کند، سپس با شجاعت و از خود گذشتگی او را رها کردی تا به دنیا بیاید.   تو اورا تا زمانی که توانستی تغذیه کردی و من به این افتخار میکنم!!!         تو شکست نخوردی، تو کارهای شگفت انگیز انجام دادی... ممکن است متفاوت از گذشته باشی، اما زشت، آسیب دیده یا زخمی نیستی...     تو زیبا هستی و من به تو افتخار میکنم❤️
الان من یه سوال دارم پلیکیستیکا ممکنه تخمکشون بدون دارو هم بزرگ بشه ، ولی آزاد نمیشه . درسته؟؟؟ یا ...

منکه پریودم مثه ساعت سویسی منظمه اما 9ماهه باردار نشدم وخدا نخواسته

پروردگارا منتظر معجزه ام...
دكترتون درست ميگن نبايد از همون ابتدا بدنتون رو به دارو عادت بدين بزاريد طبيعى كارش رو انجام بده خدا ...

آره منم خیلی دوست دارم طبیعی باردار بشم ولی خب میترسم الکی تایم بگذره و آخرشم مجبور شم قرص مصرف کنم تا باردار بشم. 

آهان عزیزم انشاءالله که به زودی حامله بشی

[QUOTE=63987470]الان من یه سوال دارم پلیکیستیکا ممکنه تخمکشون بدون دارو هم بزرگ بشه ، ولی آزاد نمیشه . درسته؟؟؟ یا ...[/QUOTE]

من كه اين دو سال قرص ميخوردم روز١٣ميرفتم سونو همه هم تخمك خوب داشتم بعدش فورى بهم امپول ميداد تا ازاد بشن و كيست نشه ولى بنظرم شما يكم صبر كن

درباره پياز درمانى شنيديد ميگن واسه پلى كيستيكا خوب عمل ميكنه

منم بهم کلومفین داد وروز14سیکلم یه فولیم تبدیل به کیست31میلی شده بود ویه فولی 12 هم داشتم چندروز دیگ ...

آره میفهمم خیلییی سخته وقتی بعد کلی انتظار بی بی میذاری و منفی میشه منم دیروز کلیی گریه کردم.

امیدوارم هممون به زودی جواب بگیریم

شما چند وقته اقدامین چیا مصرف کردین تا حالا؟

چون پلی کیستیک هستی میترسم نسخه بپیچم برات چون اطلاع ندارم! اما هرچی استفاده کردی برو سونو اگه فولی ...

ایکاش ماه قبل میزدم که فولی بزرگ داشتم. امیدوارم این ماهم فولیم بزرگ باشه. مکانیسم اثر این آمپولو میدونین؟ فقط باعث میشه تخمک آزاد بشه یا باعث بزرگ شدنشم میشه؟؟؟ واقعا ضرر نداره؟؟؟

2706