2737
2734

منم از حموم میام فر ریز میشه

اما مجبورم شونه بزنم فرش میره

نمیدونم چجور باید بمونه

۲۴مرداد رسما نامزد شدم💑💍 ۴ماهه نامزدم ❤😍🍓تیکرمم تیکر بارداری نیست😝تیکر عیده😆 دوس دارم عیدو تو فروردین انشالله عقده😩😩😩💒💐👰

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

تو حمام با شونه درشت شونه کن. اومدی بیرون موس بزن. فرش تکون نمیخوره.

روزی دختری خواهم داشت شبیه خودم باچشمهایی درشت که همه ی دنیا را زیبا میبیند عاشقانه زندگی میکند، تنفر برایش بی معناست، مهربانی را یادش میدهم، اعتماد راهم...یادش میدهم همه دنیایش را با مادرش قسمت کند، حتی خطاهایش را،آن وقت هیچ وقت تنها نمی ماند ...نمیگویم دخترم بترس ازمردها می گویم بترس ازگرگها، مردهاکه گرگ نیستند، پدرت فرشته ای است که روزی خدا او را فرستاد و روح تنهای مرا لمس کرد و نگذاشت ، تنهابمانم....روزی دختری خواهم داشت شبیه خودم اما بسیار قوی تر، بسیار بخشنده تر، بسیار مهربان تر و بسیار صبور تر...
2731

موس بزن 

یا شونه نکن باز بزار خودش فر میخوره البته اگ موهات فر باشه

اسپری دو فاز میتونی بزنی وگیس کنی وقتی باز میکنی فرش میمونه

سر بچه هاتونو از سانروف بیرون نیارین .شاید یکی بچش سر نداشته باشه دلش بشکنه   
اخه موس خیلی خشک و بد حالتش میکنه

بستگی به موست داره. موس نیوا چند مول داره.یکیش هست خیلی عالی و مو شبیه چوب خشک نمیشه. و اینکه زیاد نباید بزنی.یکم فقط ساقه موها

روزی دختری خواهم داشت شبیه خودم باچشمهایی درشت که همه ی دنیا را زیبا میبیند عاشقانه زندگی میکند، تنفر برایش بی معناست، مهربانی را یادش میدهم، اعتماد راهم...یادش میدهم همه دنیایش را با مادرش قسمت کند، حتی خطاهایش را،آن وقت هیچ وقت تنها نمی ماند ...نمیگویم دخترم بترس ازمردها می گویم بترس ازگرگها، مردهاکه گرگ نیستند، پدرت فرشته ای است که روزی خدا او را فرستاد و روح تنهای مرا لمس کرد و نگذاشت ، تنهابمانم....روزی دختری خواهم داشت شبیه خودم اما بسیار قوی تر، بسیار بخشنده تر، بسیار مهربان تر و بسیار صبور تر...
2738

تو حموم باید شونه کنی وقتی اومدی بیرون یه کوچولو کرم مو یا روغن بزنی با حوله کل موهاتو جمع کن بالا نزار بیوفته پایین سنگینی کنه صاف شه بعد به حالت رکوع به پایین خم شو سرتو تکون بده هوا لا به لای مو بره حجمش بیشتر دیده شه نچسبه به هم..میتونی ژل یا هر ثابت کننده دیگه ای بزنی موهاتو از پایین موچاله کنی به سمت سرت رها کنی

اینجوری موهات فر میشه..