2752
2734
نسیم جون من هم خیلی پسر دوست داشتم. چون برادر ندارم. ولی از وقتی ازدواج کردم. می بینم همسرم حتی تا من نگم با مادرش تماس نمیگیره ولی من نه . از اون موقع فهمیدم که چرا میگن دختر بهتره
امروز روزمن است.بهترینها از سمت خداوند برایم میرسد

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

سلام نسیم جون ایشالا هرچی خیره همون پیش میاد.ببین خدا چقدر دوستت داره که 2باردرهای رحمتشو برات باز کرده.تروخدا دعا کن خدا برا ماهم یه بچه بده سالم صالح.ایشالا بچه اتم پسره.خوشگلم من ازشوهرم پرسیدم .میگه خیلی دقیق نیست .حا ادرار به نوع موادغذایی مصرفی ومتابولیسم بدن وابسته است.واینکه نشانگرتشخیص جنسیت جنین باشه خیلی خیلی کمتره وبرا اینکه پسر باشه باید از 7 کمترباشه
سلام نسیم جون ایشالا هرچی خیره همون پیش میاد.ببین خدا چقدر دوستت داره که 2باردرهای رحمتشو برات باز کرده.تروخدا دعا کن خدا برا ماهم یه بچه بده سالم صالح.ایشالا بچه اتم پسره.خوشگلم من ازشوهرم پرسیدم .میگه خیلی دقیق نیست .حا ادرار به نوع موادغذایی مصرفی ومتابولیسم بدن وابسته است.واینکه نشانگرتشخیص جنسیت جنین باشه خیلی خیلی کمتره وبرا اینکه پسر باشه باید از 7 کمترباشه