2737
2734
متاسفانه دوست من آرش سقط داشت گفت به خاطر سهل انگاریشون کم مونده بود رحمم و از دست بدم و رضایت داده بود رفت یه بیمارستان خصوصی و کاری که توی یکساعت تموم شد آرش یک شب خوابیده بود.
همین دوستم بیمارستان تهرانپارس نینی دار شد خیلی راضی بود
7راز خوشبختی از کوروش کبیر: متنفر نباش"عصبی نشو"ساده زندگی کن کم توقع باش"همیشه لبخند بزن"زیاد ببخش 1دوست خوب داشته باش
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
رعنا جون بخش عمومی همه بیمارستانها مزخرفه
من بیمارستان آرش بخش لاله که خصوصیه زایمان کردم خانم دکتر کاشانی که همسر رئیس بیمارستانه منو عمل کرد اطاقم خصوصی بود و یک پرستار در اختیارم گذاشتن تا لحظه ترخیص با من بود اطاقم یک سوئیت کوچولو بود که کاملا مجهز بود هر کس اومد ملاقات من واقعا تعجب کرد
2740
رئیس بیمارستان آرش آقا هست؟فکر کردم مثل میرزا کوچک خان که خانم دکتر اکبریه اونجا هم خانوم باشه.
7راز خوشبختی از کوروش کبیر: متنفر نباش"عصبی نشو"ساده زندگی کن کم توقع باش"همیشه لبخند بزن"زیاد ببخش 1دوست خوب داشته باش
کسی که مشکل خاصی توی بارداری نداشته باشه رزیدنت هم بد نیست
توی بیمارستان آرش زودتر از موعد زایمان میکنن خیلیها گله داشتن زمان زایمان منو تعیین کردن شوهرم رفت پیش دکتر باهاش صحبت کرد تغییر دادن فکرشو بکن
2706