2733
2734
عنوان

تجربه من از ابتلا تا درمان زگیل تناسلی

| مشاهده متن کامل بحث + 371511 بازدید | 207 پست
برای تزریق واکسن من کلینیک سورنا رو توصیه می کنم عالی کارشون زیبا سازی و جوانسازی واژن رفع مشکلات یائسگی رفع بی اختیاری ادرار سعادت آباد میدان سرو خیابان بخشایش کوچه ١٧ غربی پلاک ٥٤ برج تجاری اداری عرفان ط اول واحد ١٠٩ 22130948 22130949 09355905096

با سلام خدمت دوستان ...لطفا تجربه خودتون رو اعلام کنید...بنده چند وقتیه چند تا جوش سفید رنگ ریز  روی آلت تناسلیم درومده نقاط مختلف آلت و همچنین روی بیضه ...پزشک گفته شما زگیل گرفتی و hpv داری و خوب نمیشه ...چند جلسه کرایو کردم مجددا درومده..دیوونه شدم ...آیا برای دوستانی که زگیل داشتند ابتدا اینجوری بوده و بعد بزرگ شده ...میخواستم از نوع زگیلهاتون در مراحل ابتدایی و بعد که رشد میکنن بگین تا به تجربه همه در تشخیصش کمک کنه 

..ممنون میشم...

انشالله یه روزی این بیماری خوب میشه...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

سلام 

من خودم دچار این بیماری شدم 

اولین بار بعد از استحمام متوجه یک سری دانه های برجسته روی آلت تناسلیم شدم و سریع به دکتر زنان مراجعه کردم و ایشون هم تشخیص زگیل تناسلی دادن انگار دنیا روی سرم خراب شده بود 

یه چیزی که اینجا دوست دارم توصیه کنم تو روخدا خودتونو نبازید و به هر دکتر و تجویزی اعتماد نکنید 

من چند وقتی آلدرا مصرف کردم اما بی نتیجه بود 

بعد از مدتی به سفارش خواهرم پیش یه دکتر رفتم با یه هزینه ویزیت هنگفت که ایشون میگفت یک سال باید بیای برای فریز کردن و هر دفعه فریز حدود۳۰۰هزارتومن هزینه شه که این واقعا برای من غیر قابل پرداخت بود 

بعد از مدتی پیش یه دکتر زنان رفتم به نام دکتر مانیتا خلیلی پور ایشونم یه محلول پودوفیلین ۲۰درصد دادن بهم و واقعا هم کار ساز بود 

بعد از ۳ یا ۴ هفته استعمال همه ی زیگیل ها از بین رفتن اما پوست من خیلی میسوخت اما بعد از مدتی همه ی زیگیل ها ناپدید شدن 

من توی همین سایت متوجه شدم اون اقای دکتر با اون هزینه های هنگفتش فقط فکر کسب درآمد خودش بوده 

از شما هم خواهش میکنم فقط به حرف یه دکتر اکتفا نکنید و اصلا هم نگران نباشید

سلام  من خودم دچار این بیماری شدم  اولین بار بعد از استحمام متوجه یک سری دانه های برجسته ...

سلام میشه طریقه ی مصرفتونو طی سه چهار هفته بگید ؟ چند بار در روز و این که ب چه صورت .بعد از استفاده محلو میشستید یا نه .

2738

سلام، من در مورد زگیل تناسلی یا HPV خیلی نگران بودم و با دکترم ملیحه حبیب الهی صحبت کردم، متاسفانه خیلی شایع شده و خیلی ها هم از داشتن این بیماری بیخبرن. ایشون گفتن مهم ترین چیز آگاهی دادن به همه در خصوص راه های پیشگیری از بیماری هست و اینکه بر خلاف نظر خیلی ها این بیماری قابل درمان هست که در صورت مراجعه به موقع انجام میشه و خودشون هم در کلینیک بیمارستان عرفان نیایش هستند و خصوص این بیماری و درمان اون خیلی تحقیق و کار کردند. اینم سایت دکتر هست: drhabibollahi.ir

متاسفانه من 10 تادکتررفتم تشخیص ندادند ودکترا 80 درصد خودشون هم نمیداننداگر خواستید من اسمشو میگم تو ...

عزیزم ناراحت نباش دوست منم نوع شانزده داره چون میترسید باهاش رفتم تا نترسه، با هم رفتیم پیش دکتر تراب پرهیز  خداروشکر به موقع رفته بود الان خیلی بهتر تا بیشتر نشده برو دکتر  . دکتر دوستم خیلی خوبه خدایش کارش حرف نداره

سلام  من خودم دچار این بیماری شدم  اولین بار بعد از استحمام متوجه یک سری دانه های برجسته ...

متاسفانه منم مبتلا بودم . خودمو واقعا باخته بودم با زور مادرم رفتم پیش دکتر ،دکترمک خیلی خوب بود ،خانم دکتر تراب پرهیز  به شما هم توصیه می کنم اگر مبتلا هستید برید ،تو این زمینه واقعا تخصص دارند . 

2706