2733
2734
عنوان

خواهل شوهل

| مشاهده متن کامل بحث + 5690 بازدید | 104 پست
اصلا بهش نگو.نزار نقطه ضعفت رو بفهمه شاید الان استفاده نکنه ولی بعدا از این مسئله استفاده میکنه. سعی کن با شوهرت صحبت کنی و بگی همه کامل نیستن و اون هم تو زندگیش مشکلاتی داره و نباید زندگیهاتونو مقایسه کنین
هر وقت خواهرشوهرت خواست حرفی بزنه صحبت رو عوض کن. کمتر باهاش رفت و آمد کن
یوسف مى دانست تمام درها بسته هستند اما بخاطر خدا و به امید او حتی به سوی درهای بسته دوید و تمام درهای بسته برایش بازشد...
"اگر تمام درهای دنیا هم برویت بسته شدند دنبال درهای بسته بدو چون خدای تو و یوسف یکیست"
مرسی ایدا جون
بقیه هم نظرشون همینه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
یعنی اگه بفهمه که من از این کار ناراحت میشم بدتر می کنه؟؟؟؟؟؟ یا چه حسی نسبت به من پیدا می کنه؟؟؟؟؟؟؟
****** نعمتی رو که از خدا داری باز گو ******

این تاپیک رو بخونید متوجه میشید

http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=343309
کلا آدما با هم فرق میکنن. خود من یکی رو اعصابم باشه قطع رابطه میکنم. منم سیاست ندارم و ترجیح میدم کسی که ناراحتم میکنه دورش یه خط قرمز بکشم تا اینکه حرص بخورم.ولی شما در مورد خواهرشوهرت باید باسیاست عمل کنی چون شوهر منم مثل خودمه و وقتی ببینه خواهرش باعث دعوا میشه قیدشو میزنه ولی شوهر شما رو خواهرش حساسه پس باید باسیاست باشی یه کم. هیچ وقت عیب خواهرشو بدون دلیل پیشش نگو که فکر کنه ممکنه حسادت داشته باشی بهش
یوسف مى دانست تمام درها بسته هستند اما بخاطر خدا و به امید او حتی به سوی درهای بسته دوید و تمام درهای بسته برایش بازشد...
"اگر تمام درهای دنیا هم برویت بسته شدند دنبال درهای بسته بدو چون خدای تو و یوسف یکیست"
2731
هههههههههه
من همش فکر می کنم سیاست یعنی اینکه یه جوری جوابش رو بدم که ناراحت نشه و برای من هم زیاد بد نشه و ابرو ریزی نشه و دیگه هم این کار ش رو ادامه نده

وای خواهر شوهر من هم همینطوری همیشه از خودش تعریف مینه ادم حالت تهوع میگیره به نظر من هم اصلا به روش نیار ه ناراحتی تو هم سعی کن تو جمع از ارهای خودت تعریف کنی رشته کلام رو از دستش بگیر تا اون از خودش گفت تو هم بگو من هم فلان کار رو برای شوهرم میکنم
خواهرشوهر من که اون زمان میدونست من رو شوهرم حساسم و نقطه ضعفمو فهمیده بود خیلی بدتر میخواست لجم رو دربیاره و تو کل فامیل گفته بود اگه میخواین که اینو بسوزونین نقطه ضعفش داداشمه. حالا خواهرشوهر شما رو نمیدونم ولی خب به هر حال همیشه که آدما با هم خوب نیستن بعضی وقتا ممکنه دعوا و کدورت پیش بیاد پس بهتره نقطه ضعفت رو ندونه
حالا بر عکس خانواده همسر من مدام از خانوماشون تمجید میکنن بجز شوشو من از اشپزی و خونه داری گرفته تا کار و تحصیلات و....

من اوایل ناراحت میشدم که همسرم سکوت میکنه فقط گوش میده....ولی یه روز بهم یه حرف منطقی زد گفت دستپخت تو از همه سر تره تحصیلاتت از همشون بالاتره بهترین پست کاری رو داری...اونا احساس کمبود دارن که مدام تعریف میکنن....دیدم راست میگه ....مشک انست که خود ببوید...
یلدا جون بی محلی هم خوبه. اگه حس میکنی از رو عمد اینکارو میکنه وقتی شروع کرد به صحبت مثلا کتاب بخون یا مثلا تلویزیون داره یه برنامه نشون میده سریع بپر وسط حرفش بگو مثلا فلان بازیگرو ببین چقدر بازیهاش خوبه. یه جوری که اصلا برات مهم نیست که اون چی هست و چی نیست.
مرسی خدا کنه خودش سر عقل بیاد و دست از این کارهاش بکشه
به قول جاری ام این قدر شوهرم شوهرم نکنه
دیگه پیش همه تابلو شده از بس گفته شوهرم این جوری دوست داره شوهرم اون جوری دوست داره
شوهرم گناه داره شوهرم اجازه نمیده و ........

شاید اونجوری میگه که شما هم با داداشش اون مدلی برخورد کنی

میدونی خواهر ها خیلی هوای برادرشون رو دارند

من زن داداشم جلوی من حرفهای بدی به داداشم بزنه حالم بد میشه ولی چیزی نمیگم که اوضاع بدتر نشه
2706