2733
2734
عنوان

خانم ها لطفا در مورد تنظیم خواب نوزادم راهنمایی کنید

| مشاهده متن کامل بحث + 276 بازدید | 50 پست

من پسرم از 11 شب بیدار میشد تا 10 صبح چرت هم نمیزد و یه بند گریه میکرد دیگه تصور کن چقدر سخت بود برام همه جاشو روغن مالی میکردم گوشهاشو پماد میزدم واسه دلدرش دارو میدادم تکانش میدادم گرم و سردش میکردم اصلا اثری نداشت 3 ماهه که شد درست شد باید صبور باشی فقط، من بعد از اینکه میخوابید یکم گریه میکردم تا سبک بشم بخوابم 😞

مادر بودن ناب ترین احساس دنیاست...مادر بودن یعنی نفس کشیدنت بسته به نفس های فرزندت... به نظرم بعد از عشق خدا عشق مادر قوی ترین عشق جهانه 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

تا کی طول میکشه تا تنظیم بشه عزیزم؟

نمیدونم فرق میکنن.من پسرم اوتیسم داره و اختلال خاب شدید بخدا سه سال و نیم که زندگیم ارامش نداره ...ولی خب چ میشه کرد...شما ایشالله که بزودی تنظیم میشه

وای وای یادم افتاد تمام بدنم لرزید این شرایط موقته اما میتونین حمامش کنین تا راحتتر بخوابه من هر کار ...

دو سه شب امتحان کردیم حمومش کردیم اما متاسفانه اثر نداشت... نی نی شما چطوری تو ۴ ماه تنظیم شد؟ یه دفعه خود به خود یا اینکه کار خاصی کردید؟

دختر بهاری من تو آخرین روز اردیبهشت 97 به دنیا اومد خدایاااا شکرت ..‌. همیشه دعا میکنم خدا این لذت رو نصیب همه منتظرها کنه😊
2731
از۴۸روزه ای توقع رو داری؟؟؟؟پسر من۷ماهشه هنوز بیداره ۳پامیشه تا۱۰صبح

وای دلم برات سوخت خیلی سخته خییییلی 

مادر بودن ناب ترین احساس دنیاست...مادر بودن یعنی نفس کشیدنت بسته به نفس های فرزندت... به نظرم بعد از عشق خدا عشق مادر قوی ترین عشق جهانه 
نمیدونم فرق میکنن.من پسرم اوتیسم داره و اختلال خاب شدید بخدا سه سال و نیم که زندگیم ارامش نداره ...و ...

مرسی عزیزم... انشالله زندگیتون زود آرامش بگیره

دختر بهاری من تو آخرین روز اردیبهشت 97 به دنیا اومد خدایاااا شکرت ..‌. همیشه دعا میکنم خدا این لذت رو نصیب همه منتظرها کنه😊
خداروشکر کن گریه نمیکنه ،وای پسر من تا۴ماه شبا گریه میکرد

بعضی وقت یکم غر میزنه و بدقلقی میکنه اما زود آروم میشه

دو سه شب امتحان کردیم حمومش کردیم اما متاسفانه اثر نداشت... نی نی شما چطوری تو ۴ ماه تنظیم شد؟ یه دف ...

عزیزم خود بخودشد بیشتر روزا ازخواب بیدارمیشد دیگه خواب نمیرفت واسه همین  شب بهتر میخوابید

خدایا تنهام 
هر کاری میکنم خوابش عمیق نمیشه... دارم رو پا تکون میدم  اما چرت میزنه و بیدار میشه

منم پسرم پونزد ماهشه همیشه بعد سه و چهار میخابه تا یازده صبح ولی من خودم بد عادت کردم شیش صبح میخابم تا یازده خیلی بده

2706