2737
2739

مامانا من 12 تا شیرخشک ببلاک Ar خریم برای دخترم الان سه تاش مونده نمی خوره . قیمت مناسب میدم اگه لازم دارین خبر بدین. تهران نبودینم ممکنه براتون ارسال کنم. 

یک سال از تاریخ مصرفشم مونده . تا تبستون سال آینده تاریخ داره. داروخونه گفت جنس فروخته شده رو پس نمی گیره برای همین دارم ارزون میدم. هرکی میخواد خبر بده

خدا کنار ماست🌸

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
بپرس ببین میخواد ؟ راه میام باهاش. بپرس خبرشو بهم بده 

خب بگو چند اگه میخوادبگم بفرستی چون ما تهرانیم

هیچ وقت باطن زندگی خودت با ظاهر زندگی مردم مقایسه نکن  
خب بگو چند اگه میخوادبگم بفرستی چون ما تهرانیم

تهرانی که هم می تونی بیای در خونمون بگیری هم می تونم برات ارسال کنم. سه تاشو 50 بدم خوبه؟ دونه ای 25 اینا تو داروخونه

خدا کنار ماست🌸

ببخشید من ب بچم شیر خشک نان میدادم.وزن گیریش خوب بود ولی رفااکس داشت.روز ب روز شدیدتر میشد.الان 5روزه بهش میدم.ولی تا دوهفته بیشتر نمیخام بدم.چون حس میکنم.وزنگیریش کم شده یا سبکتر شده.مگه شما تا کی ب بچتون میدادین ک ی جین براش خریدین؟

تا اونجا ک شنیدم تا وقتی رفلاکس نداشته باشه باید بهش بدی بعد دوباره برگردی برشیر سابقش.من از کی بدونم رفلاکسش خوب شده.تا شیر الان 5روز ک میدم بهت شده بالانمیاره.تا کی بهش بدم؟

2740
ببخشید من ب بچم شیر خشک نان میدادم.وزن گیریش خوب بود ولی رفااکس داشت.روز ب روز شدیدتر میشد.الان 5روز ...

من آخه کلا شیرخشک نمی دادم که . شیر مادر میدادم و اون وسط مسطا شیرخشکم میدادم. از سه ماهگی تا 8 ماهگی دادم. یه وقتایی براش فرنی درست میکردم. فک نمی کنم مضر باشه . بیشتر میگن وقتی رفلاکسش خوب شد شیر غیر رفلاکسی بدین چون شیرخشک رفلاکسی گرونه میگن عادت میکنه به طعمش همیشه میگه از اون بهم بدین. 

خدا کنار ماست🌸
ببخشید میخاسم بگم تا وقتی رفلاکس داره باید بدی.ولی باببلاگ آی ار رفع میشه.من از کجا بدونم خوب شده یا ...

راستش نمی دونم از کجا بدونی خوب شده یا نه. من الان شیر خودمو میخوره و کلا شیر خشک دیگه دوس نداره بخوره

خدا کنار ماست🌸
راستش نمی دونم از کجا بدونی خوب شده یا نه. من الان شیر خودمو میخوره و کلا شیر خشک دیگه دوس نداره بخو ...

من شیرم خیلی کم بود.در حد چن قطره.تا 1ماهگی کمکی میدادم شیر خشک.ولی بعدش نفخ و کولیک ک شدید داشت.خودمم معده درست حسابی نداشتم.بقول شوهرم گفت شیر خودم فقط ضرره بهتره ک ندم.الان کامل شیر خشک میخوره.ولی 5روزه دکتر واسش ببلاک ای ار بخاطر رفلاکسش معرفی کرده.از داروخونه ک پرسیدم گفتم ب انداره نان مقویه.گفت نه ی جور رژیمیه برای بهبود رفلاکسش.حالا دکترش گفته بعد دوهفته بیارش.حس میکنم نان تپلترش میکرد با این ضعیف شده.اخه یبوست داشت.با این افتاد رو اسهال.

من شیرم خیلی کم بود.در حد چن قطره.تا 1ماهگی کمکی میدادم شیر خشک.ولی بعدش نفخ و کولیک ک شدید داشت.خود ...

خدا حفظش کنه. درست میشه. دختر منم کولیک داشت داغونم کرد. ولی من شیر خودمو همین ببلاک رو میدادم وزنش خوب بود کم نشد وزنش

خدا کنار ماست🌸
من شیرم خیلی کم بود.در حد چن قطره.تا 1ماهگی کمکی میدادم شیر خشک.ولی بعدش نفخ و کولیک ک شدید داشت.خود ...

اصلا نان نده به بچت . من دادم یبوست شدید گرفته الان چند روزه به توصیه دکترم ببلاک آی آر و ببلاک کامفورت ترکیب میکنم براش. وزن گیریش هم خوبه

و خداوند جانشین تمام نداشته های من است.....
2706