2737
2739
عنوان

بیمارستان صارم و زایمان طبیعی

| مشاهده متن کامل بحث + 495046 بازدید | 3890 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

کلاساى آکوا استخر جلسه اى 20 تومن, هر روز هست, یوگا جلسه اى 12.500 فقط سه شنبه ها ,من بیشتر استخر مى رفتم
کلاساى دیگه هم تئوریه مى تونید با همسرتون برید, مثلا موضوع هاش: شیر دهى, زایمان و... یکیش هم مخصوص پدراس, اینا جلسه اى 12 تومنه فکر کنم هر کدوم رو بخواى مى تونید برید فقط پنچ شنبه ها هست هفت جلسه هست کلش, من نرفتم هیچ کدوم رو
این شماره صارمه زنگ بزنید واستون توضیح مى دن هر سوالى دارین
44670888
هلو جون رفتن به کلاس دست خودته, من بعضى وقتا استخر رو سه بار در هفته, یا دو بار در هفته, بعضى هفته ها هم نمى تونستم برم.
خدا جونم شکرت
2731
بیمارستان صارم با چه بیمه تکمیلی هایی طرف قرداد هست؟با بیمه تکمیلی ایران یا دانا طرف قرارداد هست؟کسی اینجا با این بیمه تکمیلی ها زایمان کرده؟چقدر خودتون پرداخت کردید؟
2738
سلام به مامانای گل

یه دکتر خوب تو صارم می شه معرفی کنید یه دکتر با حوصله و بادقت

من می خوام چندماه دیگه اقدام کنم واسه بارداری
واسه آزمایش و اینا برم پیشش و اگه خوب باشه دوره حاملگی و زایمانم باهاش باشم

ن دکترم حمیرا مصدق بود. منم از قبل بارداری برای ازمایشات رفتم پیشش و تا اخر باهاش بودم. تو کل دوران بارداری ازش راضی بودم. دکتر خیلی دقیق و با حوصله و مهربونیه. حتی ساعت 8 هم که پیشش بری داره میخنده.

یه جورایی جون دختر من را نجات داد. اخه بند ناف نازک بود و خوب بهش غذا نمی رسید از اواسط بارداری دایما وزنش را چک میکرد اخر هم تو هفته 35 که رفتم پیشش برای چکاب گفت دوباره برو سونو. وزن بچه پایینه وقتی رفتم معلوم شد بچه فقط قلب داره و تنفس و حرکت نداره. سزارین اورژانسی شدم با اینکه عاشق زایمان طبیعی بودم. بعدا معلوم شد که بند ناف سه دور دور گردنش پیچیده بوده. جای بخیه هاش هم خیلی خوب بود و جاش نموند.
من مدیونشم. جون بچم را نجات داد. اماااااااااااااا
من چهارشنبه ساعت 8 شب زایمان شدم. کلا اصلا بعد از زایمان نیومد من را ببینه. تلفن و اس ام اس جواب نمیداد. حتی تلفن های بیمارستان را جواب نداد. اخر روز جمعه صبح بعد از کلی جر و بحث با سوپروایزر بیمارستان تونستند پیداش کنند و من را تلفنی مرخص کرد و باز هم نیومد. گفت براش مشکلی پیش اومده و رفته شهرستان اما به نظرم میتونست تلفنش را جواب بده.

هنوز مطمین نیستم برای زایمان بعدی پیشش میرم یا نه. اما جون بچم را نجات داد. اگه دقتش نبود شاید .........
خدایا خودت مواظب دومین فرشته زندگیم باش. کمکم کن که بتونم از هدیه ات به خوبی مراقبت کنم و صحیح و سالم بزارش تو بغلم
مریم جون خداروشکر که دخترت سالمههههه
همه دکترها بدی و خوبی دارن ولی من شنیده هام از مصدق خوبیهاش بیشتر از بدیهاش بوده برای همین ایشونو انتخاب کردم امیدوارم برای منم خوب باشه
Lilypie Maternity tickers
2706