2737
2739
ای خدا کی میشه این آخرین تاپیکم تو این قسمت باشه و من و بفرستی به قسمت خوشگل نی نی سایت یعنی دوران بارداری

دارم برای بار دوم می رم برای انتقال جنین که ماه دیگه باشه

نگراااااااانی که تا دلتون بخواااااااد دارم ،مخصوصا که اینبار باید با این سلکسان خان شروع کنم ، دکی گفته باید از قبل از انتقال بزنم روزی یکی،کشوهای یخچالم پر شده از آمپول کاش اینقدر زود نمی خریدم انگار هر وقت می رم سر یخچال غم باد می گیرم

به خدا اصلا نمی گم چرا باید این آمپولا رو بزنم ،از این نگرانم که تلاشم بی فایده باشه

آخه چرا مشکلم حل نمیـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــششششششششششششششششه
میگن : خدا آدمایی رو که خیلی دوست داره زیاد امتحان میکنه! اینطور که من حساب کردم ،" خدا دیوونه ی منه" ...!!!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
نه عزیزم چرا ناراحت بشم

همسرم کم تحرکی داره خودم هم یه لوله ندارم سیستم دغاعی بدنم هم ضعیفه

البته دو بار باردار شدم طبیعی که نموند

دکی هم گفت بریم برای ivf

میگن : خدا آدمایی رو که خیلی دوست داره زیاد امتحان میکنه! اینطور که من حساب کردم ،" خدا دیوونه ی منه" ...!!!
2738
شادی جون من تو یخچال گذاشتم دکترم گفت بهتره تو یخچال باشه ما هم گذاشتیم

شما از کی شروع می کنی به زدن؟

چند تا در طول روز باید بزنی؟

من از هفته دیگه شروع می کنم خدا کنه درد نداشته باشه
من زودتر شروع می کنم

راستی همین الان دوباره زنگ زدم مطب گفتم سلکسان و بزارم تو یخچال گفت این داروها یخچالی هستن و باید تو دمای کمتر از 25 درجه باشن ،میگم تو تو یخچال نزاشتی؟ می خوای یه سوال بکن؟ چون تو دارو خانه به شوشو گفته بودن می تونی بیرون بزاری ولی تو یخچال بهتره
راستی اینجا روش زدنش و هم با عکس گذاشته

http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=224466&postID=9306371#9306371

من اینجا توی نی نی سایت دیدم بچه ها با زاویه 90 درجه می زنن ولی توی این شکل هم معلومه که داره عمودی می زنه ،حتی تو بروشورش هم نوشته عمودی

حالا نفهمیدم وقتی با دو تا انگشتات پوست و بلند می کنی عمودی می زنی !

یا وقتی پوست و جمع نکردی زاویه دار می زنی !

نمی دونم متوجه شدی چی گفتم؟
2706