2733
2739
عنوان

چرا بچه هاي ني ني سايت انقدر اشتباه املايي دارند

| مشاهده متن کامل بحث + 372 بازدید | 75 پست

غلط تایپی هیچ مشکلی نداره ولی غلط املایی زیاد دیدم. مثلا موذب بجایی معذب. یا حرس به جای حرص. یا خیلی ازین چیزا. حتی دیدم طرف نوشته لاف دشک به جای لحاف تشک. یا دشوری به جای دستشویی

مرگ انسان گاهی اوقات از نبود نبض نیست مرگ یعنی حال من با دیدن انگشترش 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
موضوع مدرك تحصيلي نيست منظورم اين هست كه همه ١٢ سال را ديگه مدرسه رفتيم

ببین آخه اصلا ربطی نداره. رفتیم که رفتیم اصلا معدل الف کل اون 12 سال شدیم. چون برا خودم پیش اومده میگم. 

این روزها باید مثل کلاغ باشی! باید عادت کنی بدون اینکه دوستت داشته باشن زندگی کنی...                           
2740

آره. کاملا موافقم باهات. سطح سواد خیلی پایین اومده. بابای من ششم دبستان زمان قدیمه ولی سوادش در حد یه فوق لیسانس الان هم بالاتره. الان همه اکثرا تحصیل کرده ی بی سواد هستن. هم تقصیر نظام آموزشیه و هم به خاطر گشادی و تنبلی خودمونه 

سپاس گزارم از شما که فقط افراد مودب 😘 و مربوط😍 بیان داخل تاپیکم،  کسانی که دغدغه های مادر و نوزاد رو تمسخر و توهین نکنن. دغدغه های من آروغ و شیردهی و پی پی و  دارو و... هست اگر برای شما چرت و پرت هست و فقط می خوای مزه بپرونید لطفا اصلا وارد تاپیکم نشید تاپیک های زیاد دیگه ای هم توی سایت داریم از اونها دیدن بفرمایید. یک دنیا تشکر. والا 😐خوبه که اسمش نی نی سایته، اگر وِر وِر سایت بود چی میشد؟ 😂
2706