2737
2734
عنوان

بوسه عاطفی

1143 بازدید | 32 پست

سلام امروز روز جهانی بوسست خیلی وقت بود دوس داشتم این تاپیکو بزنم واسه مامانای عزیز

جامعه ما یه جامعه سنتیه اما بعضی چیزای مثبت بهتره واردش بشه و یکی از مهم ترین هاش روبوسی و بوسه عاطفی(غیر جنسی)در محیط خانوادست این کار به شدت باعث ایجاد امنیت روانی در بچه ها میشه...خیلی از اوقات والدین هرقدر هم سعی بکنن به هر حال بچه متوجه دعوا و دلخوری پیش اومده میشه ولی کافیه که شما محبت به همدیگه رو هم به بچه هاتون نشون بدین تا شاهد بالارفتن اعتماد بنفس و رشد مهارت های عاطفی فرزندانتون باشین 

موفق باشین😊

به شدت محتاج دعاهاتون هستم دوستون دارم فراموشم نکنین😊فعلا خداحافظتون❤🖤🖤🖤السّلام علی الحسین و علی علیّ ابن الحسین و علی اولاد الحسین و علی اصحاب الحسین🖤🖤🖤هنوز جوونی پس خوش بگذرون😈زندگی طولانیه پس لذت ببر😈همه اینکارو میکنن پس افراطی فک نکن😈تو خیلی گناهکاری پس به گناهات ادامه بده😈سخنانی از شیطان😕..........  یکی از اصلی ترین حقوق من به عنوان یک زنو به عنوان یک انسان حضور توام با آرامش و احترام در جامعه است پس با افتخار مینویسم: من حجاب را دوست دارم...                                      حالا که امضامو خوندین اینم جایزتون😊کاربریم سخته میتونین صدام کنین فرنوووووش😊 اگر قصد سقط دارین قبلش مستند فریاد خاموش  رو ببینید.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

دِی دریمرررر 

برم گوش بدم اهنگشو

بهترینـم، تو ثابت کردی که میشه یه دریــاااا تو یه دل جاکرد    تورو دیدم و دید من به این زندگی تغییر کرد همین لبخند شیرینت منو با عشــق درگیر کرد چه آراااامش دلچسببببی تماشای تو بم میده تو ایده آل ترین خوابی که بیداری من دیده     منوتو کنار هم دوتا آدم خوشحال و شاد و خوشبخت و مثبتیم که همیشه ردیف دندونامون معلومه   
2738

پدر من همیشه پیش ما مادرم رو میبوسید و این باعث شده ما هممون رابطه ی عاطفی خوبی با همسرامون داشته باشیم

.نیست نشان زندگی تا نرسد نشان تو.اللهم عجل لولیک الفرج
پدر من همیشه پیش ما مادرم رو میبوسید و این باعث شده ما هممون رابطه ی عاطفی خوبی با همسرامون داشته با ...

آفرین بهشون😊

به شدت محتاج دعاهاتون هستم دوستون دارم فراموشم نکنین😊فعلا خداحافظتون❤🖤🖤🖤السّلام علی الحسین و علی علیّ ابن الحسین و علی اولاد الحسین و علی اصحاب الحسین🖤🖤🖤هنوز جوونی پس خوش بگذرون😈زندگی طولانیه پس لذت ببر😈همه اینکارو میکنن پس افراطی فک نکن😈تو خیلی گناهکاری پس به گناهات ادامه بده😈سخنانی از شیطان😕..........  یکی از اصلی ترین حقوق من به عنوان یک زنو به عنوان یک انسان حضور توام با آرامش و احترام در جامعه است پس با افتخار مینویسم: من حجاب را دوست دارم...                                      حالا که امضامو خوندین اینم جایزتون😊کاربریم سخته میتونین صدام کنین فرنوووووش😊 اگر قصد سقط دارین قبلش مستند فریاد خاموش  رو ببینید.
دِی دریمرررر  برم گوش بدم اهنگشو    

بدوووووو😁

اره واقعا.تو خونواده ما از بچگی پدرو مادرم کنار هم میخوابیدن نه اینکه همدیگه رو بغل کنن و ....همیشه وقتی پدرم ماهارو میبوسید مامانمم میبوسید و این هیچ وقت حرکت زشتی نبود برامون همین رفتارا باعث شد ک ما ت  خونمون خیلی باهم راحت باشیم 

فقط بچه به بوسه مادر و ‌پدر احتیاج نداره،،، به نظرم پدر و مادر عاطفی و خوب بچه خوبی میتونن تربیت کنن،،، خیلی خوبه که زن و شوهر هر روز موقع رفتن به محل کار و برگشتن همدیگرو ببوسن،،، یا به مناسبتهای مختلف،،، نه بوسه عاشقانه بوسه از گونه و بغل کردن،،، این خودش تو تربیت عاطفی بچه نقش خیلی خ‌بی داره

2706