2733
2734
عنوان

(لباس برای فروش دارم)کانال خرید و فروش لباس دست دوم معرفی کنید

| مشاهده متن کامل بحث + 738 بازدید | 22 پست
خیلیا ندارن لباس نو بخرن دست دومش میخرن .دست دومای الان که کهنه نیستن در حد یکی دوبار پوشیده میشن

دقیقا بعضیاش فقط دو بار استفاده شده. همیشه هم بحث نداشتن و اینا نیس که. یه وقت آدم میبینه یه دست دوم جنس عالیو داره با قیمت خیلی پایین میخره. اونوقت باید چند برابر اونو پول بده یه لباس بی کیفیت جنس پلاستیک بخره. فقط اون یکی اسمش دست دوم. این یکی اسمش تازه هست. اما مقایسه کنی میبینی اون دست دومه خوشگل تر و شیک تره

خدا کنار ماست🌸

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731
دقیقا بعضیاش فقط دو بار استفاده شده. همیشه هم بحث نداشتن و اینا نیس که. یه وقت آدم میبینه یه دست دوم ...

👌👌👌👌👌👌👌👌👌

زندگی نه همین صورت خندان من است زیر این خنده غمی ست که این تنها دنیای من است.
رستا؟ اسم دقیق کاربریشو برام مینویسی؟ نمیشناسمشون

رستاااا

اره دقیقا همبنه دبگه 

آرزو دارم سال ۱۴۰۲تو خونه مستقل خودم باشم تا از این جنگ اعصاب خلاص شم اگه دوست داشتین واسه رسیدن به آرزوم برام دعا کنید 🌺

سلام دوست عزیز

شما میتونی کالا های نو ودسته دومت رو توی گروه من هم به فروش برسونی بدون کارمزد

لوازم آرایش نو و با کیفیت و قیمت مناسب هم داریم....

لطفا به آیدی زیر در تلگرام پیام بدید👇

@zibasanam78