2733
2734
سلام دوستان.

من 6 روز دیگه باید بیبی بزارم .نمیدونم مامان شدم یا نه.2 روزه گلو درد بدی دارم .خیلیییییییییی بد.

کسی بوده تو دوران بارداری گلودرد بگیره و مریض بشه.
ولی دکتر بهش چرک خشک کن بده؟

یعنی میتونم بخورم؟
هرکس تجربه داشته یا اطلاعاتی داره ممنون میشم بگه که منم تکلیفمو بدونم.
دختر بهاری ما در تاریخ 17/03/1393 ساعت 20:10 دقیقه قدم به این دنیا گذاشت و زندگی رو برای ما زیباتر کرد.خدایـــــــــــــا هزاران مرتبه شکرت بابت این فرشته زمینی.
چرک خشک کن تحت نظر دکتر میخوای بخوری؟ یه وقت سر خود نخوریا. البته دکتر من گفت بیشتر آنتی بیوتیک ها تو دوران بارداری مشکلی ندارن. ولی باز هم حتما با یک پزشک مشورت کن
فروشگاه اینرنتی 30 سبد دارای نماد اعتماد الکترونیک و ضمانت بازگشت کالا پوشاک بچگانه خارجی صابون های تزئینی میوه ای زیورآلات لوازم آرایشی ***هدیه ویژه 30 هزار تومانی فقط تا آخر شهریور ماه*** با خرید بالای 100 هزار تومان از سایت ما ، 30 هزارتومان از ما هدیه بگیرید. http://30sabad.com
اره شاپرک جون.میخوام برم دکتر؟

راسن میگی؟ضرر ندارن؟

من خیلی نگرانم.چون یه سقط داشتم نمیخوام این هم سقط بشه.
دختر بهاری ما در تاریخ 17/03/1393 ساعت 20:10 دقیقه قدم به این دنیا گذاشت و زندگی رو برای ما زیباتر کرد.خدایـــــــــــــا هزاران مرتبه شکرت بابت این فرشته زمینی.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم میتونی شلغم ولیمو شیرین بخوری اینا بهتر از چرک خشک کن عمل میکنن +سوپ درست کن وتوش سیر بریز البته سیر هارو خرد نکن تا بوش در نیاد فقط پوست بکن بنداز توش حدودا 5 تا حپه خوبه این سوپ برات عالیهههههههههههه عزیزم
لا حول ولا قوه الا بالله العلی العظیم خدایا شکرت
2728
مرسی محیا جونم.

اتفاقا یکی از دوستام هم همینو میگه.مرسیییییییییییییییییی.

شما کسی بوده که این جوری شده باشه که این اطلاعات و داری؟
نمیدونم حتما با پزشکت مشورت کن
من که خودم تو این شرایط فقط سوپ میخورم! سوپ با مرغ و سبزی تازه خیلی عالیه
فروشگاه اینرنتی 30 سبد دارای نماد اعتماد الکترونیک و ضمانت بازگشت کالا پوشاک بچگانه خارجی صابون های تزئینی میوه ای زیورآلات لوازم آرایشی ***هدیه ویژه 30 هزار تومانی فقط تا آخر شهریور ماه*** با خرید بالای 100 هزار تومان از سایت ما ، 30 هزارتومان از ما هدیه بگیرید. http://30sabad.com
پس منم همین سوپ و میخورم.اخه از قرص میترسم واقعا.میترسم بلایی دوباره سرم بیاد.

واییییییییی سوما جونم پس شما هم مثل من شدی.انشالله زود خوب میشیم.

شما هم سوپ بخور.
اب پرتقال و اب لیمو شیرین.میتونی با هم قاطی کنی گلم.
2738
کار خوبی کردی.من هنوز سوپ نخوردم.

بخور امیدوارم زودتر خوب بشی.
ای گفتی سوما جون.

انشالله که مامان شدیم و این درد بهش بیرزه.

چه روزایی اقدام داشتی؟

کیت میزاری؟
من کلومفین و دگزامتازون و متفورمین مصرف کردم روز دوازدم هم آمپول HCG داشتم . دکتر گفته بود از همان روز یک درمیان اقدام داشته باشین . حالا نمی دونم مامان شدم یا نه . کیت تخمک گذاری هم گذاشتم فقط یه روز هر دو تا خط افتاد که پایینی هم کمرنگ بود
سوما جونم ببخشید که نبودم.

ای کاش کیتو انقدر ادامه میدادی تا 2 خط پررنگ بشه.اینی که شما میگی معنیش این بوده که یا به تخمکگذاری نزدیک یا از اون اون داری دور میشی.
2706