2733
2734
عنوان

چه کنم با شوهر سرد مزاجم ؟

| مشاهده متن کامل بحث + 22025 بازدید | 56 پست
سودا جون منم تا2 سال پیش نمیدونستم. 8 سال بود ازدواج کره بودم خیر سرم!!!
تو نت سرچ کن. سایت های غیر ف.ی.ل.ت.ر هم هست که خیلی علمی ارگاسم در خانوما رو شرح داده. می تونی بفهمی و خیلی موثره
خدایا ممنون که مرا زن آفریدی و مادرم کردی تا لذت عشق واقعی را بچشم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

دوستان مرسیییییییی
یعنی داشتم مشکلمو مینوشتم فکر کردم هیچ کس کمکم نمیکنه ! مرسی
ولی من همه ی اینها رو بهش گفتم . و کاملا میدونه . حتی بهش گفتم اینکه تو زندگی خیلی عصبی و بد اخلاق شدم باهاش به خاطر همینه . حتی بعضی وقتا خودشم به شوخی به این موضوع اشاره میکنه .
دقیقا دقیقا من مشکلم همونه که رها جون گفت . من میتونم با پیش قدم شدن درستش کنم ولی انقدر بهم برمیخوره . اعصابم بهم میریزه . ...
و بعضی وقتا هم که خیلی دیگه به قول معروف هات میشه بدیش اینه که دیگه نمیتونه خودشو کنترل کنه و من تمام مدت از ترس اینکه نکنه زودتر از من پیش بره استرس میگیرم . و البته علتش اینه که ایشون بعد از این رابطه تا حداقل دو روز دیگه توانشو نداره ...
عزیزم بنظر من همیشه بخودت برس سعی کن تو خونه لباس لختی بپوشی ببین بیشتر از چی خوشش میاد
زمانی رو برای استراحتش در نظر بگیر معمولا همسر منم اگه خسته باشه نمیتونه چون میگه کشش ندارم
همیشه براش شیر عسل درست کم
از معجون خرما و گردو پسته و ....هم میتونی استفاده کنی
زنجبیل و دارچین هم خیلییییییی خوبه
سعی کن بیشتر براش از چیزهایی که خاصیت گرمی دارن استفاده کنی و برعکس از ماست و چیزهای سرد پرهیز کن
و در اخر میتونی از مشاور هم کمک بگیری
یعنی شما می خوای تا دو روز دوباره بخواد ؟؟؟ خیلی خوبه ولی بدنهای مختلف فرق می کنه عزیزم
بر اساس گزارش رسمی ؛ علم و آزادی و رفاه اینجاست
غیر ما ، در تمام کشورها ، از فساد و گرسنگی غوغاست
لیلی جون 8 سال!!! آره عزیزم. مث خنگا اصلا فکر نمی کردم اوج لذت یعنی چی... اینقدر هم سرم شلوغ بود که حتی یه سایت علمی هم نرفته بودم در مودش بخونم. مونده بودم چی می کن لذت جنسی!!!!!!
رها جون منم فکر می کردم ربطی به همسرم نداره ولی وقتی مطالعه کردم فهمیدم به هر 2 نفر ربط داره. باید روشهائی رو تجربه منن تا هر2نفر به اوج لذت برست. پوزیشن و ... خیلی موثره. بدیش اینه که ما خانوما رو تو تربیتمونخانواده هامون س.ک.س رو یه تابو کردن و اصلا انگار این نیاز گناهه
بهنوش میدونی این ترس برای خیلی خانوما هست؟ ا.ن.ز.ا.ل زودرس یه معضلیه. به نظر من همسر شما اصلا سرد نیست. بلکه شما 2 نفر تو این مساله با هم مچ نشدید. لازمه مطالعه کنید. روش هاتون و زمانبندیتونو درست کنید عزیز دلم
اون ترس هم که بیشتر آدمو عصبی می کنه. اتفاقا یکی از دلایل اینکه همسرت تو ارتباط اینطور می شه می تونه فاصله بین س.ک.س هاتون باشه.
یه جا خوندم 2 تا 3 روز مناسبه برای هم مرد و هم زن.
والا پائیزه جون خیلی نمی شه فهمید مگه تجربه کرد!!!!
تازه به هر حال اوائل ازدواج روابط خیلی گرمتره تا بعدش... یعنی مردا اوائل ازدواج خیلی بیشتر نیاز دارن و می خوان
البته من خودم با همسرم در موردش حرف زده بودیم. اما... نه خیلی واضح. خیلی بده که حرف زدن در موردش اینطور سخته.
پاییزه بسته گی داره تو دوستی تا چه پیش برید
مثلا اهل رابطه باشید یا نه
رابطه کامل منظورم نیست
البته دوران دوستی و نامزدی با دوران بعد از عروسی فرق میکنه تو نامزدی ممکنه روزی سه بار هم بشه اما بعد از ازدواج این اتفاق کمتر می افته
منتها باز تا یه حدودی تو دوستی می شه فهمید ادم هاتی هست یا نه
نمی دونم چه طوری بگم مثلا اگر رابطه داشتید در یه حد مختصر ببینی زود تحریک می شه ایا در مورد س ک س وقتی صحبت می کنه مثلا می گه نیازش زیاده یا وقتی تو نزدیکشی ح شری می شه
البته اینا صد در صد نیستا
و همه رابطه دوران دوستی رو قبول ندارن
من چون خودم با همسرم دوست بودم تا حدی شناخت پیدا کردم
بر اساس گزارش رسمی ؛ علم و آزادی و رفاه اینجاست
غیر ما ، در تمام کشورها ، از فساد و گرسنگی غوغاست
2706