2733
2734

اين اقا با داروهاش حال پدر منو بدتر كرد.احسان عليخاني حتما جزاشو خواهد كشيد با برنامه از قبل تعيين شده كلي پول به جيب زد كه اين اقا معروف شه و سر مردم كلاه بزاره. فقط حرفم اينه،همانطور كه اين اقا تو برنامه ماه عسل گفت كه به فكر بشريته و اين دارو را براي ريشه كن كردن سرطان براي رضاي خدا ميسازه خوب اگه حرفش واقعيت داشت و اگر به كسي اعتماد نداره بياد تو صدا و سيما و اينترنت و كلا همه جااعلام كنه كه چه گياه يا گياهاني هست تا به فرض اگرم شركتي ميتونه دارو را بسازه تا به بشريت هم خدمت كرده باشه! ايشون كلاهبرداري بيش نيست براي اثبات سخنم فقط از كساني كه ميخوان به اين اقا پول بدن خواهش ميكنم قبل از هر اقدامي برن روستاي صالحيه نزديك ابيك و چند ساعتي جلوي عطاري اين اقا منتظر باشن و با مشترياشون صحبت كنن تا متوجه شن كه اين اقا چه كلاهه بزرگي سر مردم ميزارن! بريد اونجا ببينيد چه دمو دستگاهي راه انداخته چه انبار بزرگي داخل اون روستا زده. داخل عطاري كه وارد شديد تعجب خواهيد كرد چون براي هر دردي درمان دارن از جمله ناباروري،پك لاغري،پك يبوست،پك اسهال،پك سردرد و هزار جور درمان ديگه اي كه بتونن بيشتر از شما پول بگيرن! دوتا از كارمنداشونم خواهراشون هستن كه معلومه ديپلم هم ندارن ولي با دو دقيقه صحبت كردن با ادم ده تا از اين پكهاي گياهي ميدن و حداقل ٤٠٠توماني ازتون ميگيرن و ميگن ده روز ديگه بيا و اينطور ميشه كه شما بيمه ميشيد اونجا و تا موقع مرگ بايد بهشون پول بديد! فقط خواهش ميكنم مثل ما سرتون كلاه نره و فقط چند ساعت وقت بزارين و با بيماراني كه از اين عطاري ميان بيرون صحبت كنيد تا متوجه شيد كه همشون ناراضي هستن و حتما تو اين چند ساعت چند نفري خواهيد ديد كه عصباني هستند از پولهايي كه به اين شخص دادن! البته اين اقاي دهقان از خانواده شهيد هستن و از اين قضيه سواستفاده كردن! ميگين از كجا فهميدم! وقتي بريد روستاي ايشون خواهيد ديد كه چندين كوچه به نام تك دهقان وجود داره! صحبت اخر اينه كه اگر ايشون به قول خودشون به فكر بشريت بودن كشف خياليشونو در اختيار بشريت ميزاشتن نه اينكه سر بيماراني كه دستشون از هر جايي كوتاه شده رو كلاه بزارن و ميلياردر شن و به ريش همه بخندن! مطمئن باشيد هركسي هم تو صفحات مجازي از اين اقا تعريف ميكنه يا اول راهه و هنوز متوجه كلاه بزرگي كه به سرش ميره نشده يا از كارمندان خودشه كه اجير شدن براي شايعه پراكني! جالبه اونجا ميريد چند نفري هميشه هستن كه ميان و از ايشون تعريف ميكنن و حرفهاي تكراريشونم اينه كه اقاي تك دهقان بدخواه زياد داره و خيليها ميخوان ايشونو ترور كنن تا كشفش برملا نشه و حتي ميگن ايشون ممنوع الخروج شده و … خواهشا خودتون بريد و ببينيد ! انشالله زودتر به جزاشون برسن

سلام عزیزان خداراشاهد میگیرم ک من جز حقیقت چیزی نمیگم و هیچ کینه و خسومتی با کسی ندارم فقط برای رضای خدا تجربه ما در اختیارتون میزارم من دوساله درگیرسرطان معده هستم دکتر سه جلسه شیمی و پرتو انجام داد قرار شد دوماه بعد برم برای عمل ک اقای تک دهقان را به من معرفی کردند متاسفانه رفتم و چهار دوره داروهاشامصرف کردم و عملما عقب انداختم وقتی رفتم اندو و جواب رااوردم برای تک دهقان ایشون گفتند تو خوب شدی و هیچ اثری از توده نیست وشمارما داده بودند ب مشتریهاشون و بهم زنگ میزدند در صورتی ک حالم اصلن خوب نبود تا اینکه اندو را بردم شیراز پیش دکتر ملک حسینی وقتی دیدند گفتند توده از معده زده بیرون و جاهای دیگه تا درگیر کرده و باید سریع خارج از نوبت عمل بشی خلاصه عملم کردند ومتاسفانه  به غیراز معده ک دراوردندیه قسمتی از رودما در اوردندبا طحال و اثنی عشر وچندتاغددلنفاوی الانم نه ماهه عمل کردم هنوز نتونستم از تخت بیام پایین و یه قدم راه برم در صورتی ک کسای دیگه ک مثل من بودند و گوش به این خرافات ندادند و گوش ب حرف دکتر دادند الان خوب خوب شدنددو من ب این روز افتادم حالا ازتون خواهشمندم گوش به حرف دکترتون بدید این داروها اصلن مناسب این درد نیست گول نخوریدهر چی دکتر گفت همونا انجام بدید ک قطعا بصلاحتونه اشتباه منا تکرار نکنید ک بد تابانی داره از خد اارزوی سلامتی براتون دارم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نرید دوستان

ساده ترین بیماری هارو نمیتونه درمان کنه منو کلی سرکار گذاشت و هزینه رو دستم

کلاهبرداره..دوتا علف میده میگه۶۰۰تومن

به اعتماد به نفس کاملم میگه درمان میشه سونو بده قبل و بعد مصرف دارو

ازما گفتتن.من قفقط آه میکشم پشتش

2731
من امروز رفتم برا مادرم دارو گرفتم..ایشالله ک جواب بده..مادر من سرطان سینه داره ک الان متاستاز کرده ...

سلام میشه بپرسم از این دارو نتیجه گرفتید یا نه مامان منم سرطان کبد دارند روز به روز هم دا ه بدتر میشه نمیدونم پیش این آقا بریم یا نه

من وظیفه انسانی خودم رو  میدونستم که در مورد مهندس تک دهقان تجربه ایی که در رابطه با کنسر پدرم را داشتیم رابه اشتراک بگذارم چه بسا راه امیدی باشد برای عزیزانی که با این بیماری دست و پنجه نرم میکنند،

با بروز علائم و گرفتن سی تی اسکن متوجه بیماری کنسر ریه پدرم شدیم دکتر معالج پدر بعد از رویت پت اسکن اصلا امیدی که به من ندادند بلکه منو حسابی ناامید هم کردند خلاصه ما شیمی درمانی را شروع کردیم در این بین بصورت اتفاقی از چند مرجع مختلف با مهندس تک دهقان آشنا شدم اوایل زیاد جدی نگرفتم چون اصلا در مخیله ام نمی گنجید با داروی گیاهی سرطان درمان شود ولی انقدر بصورت اتفاقی از منابع مختلف از ایشون تعریف شنیدم که تصمیم گرفتم کمی در موردشان تحقیق کنم از سرچ کردن از گوگل فهمیدم که مهمان برنامه ماه عسل بودند وفیلمشون رو از یوتیوب دیدم و با مشاهده فیلم عزمم را جزم کردم که حضورا برم ببینم چه خبره،یکروز صبح رفتم به طرف ابیک قزوین ساعت ۹ رسیدم تا نوبتم بشه ۳ الی ۴ ساعت وقت داشتم حسابی از مراجعه کنندگان قدیمی تحقیق کنم با هر تحقیقی نور امید در دلم روشن میشد سرتون رو درد نیارم پدرم ۴ الی ۵ دوره داروی مهندس دهقان را مصرف کرد و بعد از انجام پت اسکن در کمال ناباوری ما و پزشک معالج خودشون دیدم حتی نقطه ایی از کنسر باقی نمونده ،تو پرانتز بگویم که ما به پزشک پدرم نگفتیم که داروی گیاهی مصرف میکنه چون می دانید که پزشکها اصلا این مسائل را قبول ندارند ولی بعد از دیدن پت اسکن پدرم پزشکشون گفت چیزی مثل معجزه شده....

دوستان شده یکبار حضورا مراجعه کنید و با حضور در آنجا و تحقیق، به صحت حرفهای بنده می رسید لازمه بگویم هزینه داروها هر دوره سیصد الی سیصدوپنجاه میشد و در مقابل هزینه های شیمی درمانی واقعا ناچیز بود،به امید شفای همه بیماران عزیز

2738

داروی ایشان و ادعای ایشان کذب محض هست .بنده حدود یک سال و نیم پیش با بیماری زخم معده پیش ایشان رفتم و ایشان داروی سرطان یا به قول خودشان gtd  را به من دادند و منت سر  من گذاشتند که این دارو را ۲۰ سال دیگه باید صبر میکردم و حداقل ۱۰۰ میلیون پرداخت میکردم. خلاصه حدود ۸ ماه آشغالها رو به خورد من داد.من ساده هم درست سر وقت و ساعت این آشغالها را میخوردم اما هر روز بدتر و بدتر میشدم تا یه روز که خون بالا آوردم و راهی بیمارستان شدم گفتند که سرطان داری. گفتم من که آندوسکوپی کرده بودم و پاتولوژی زخم معده تشخیص داده بود و از طرفی داروی ضد سرطان میخوردم.خلاصه گول این شخص و داروش رو نخورید.ایشان بنده را کاملا می شناسند. تلفن من هم 09121833951 هست و اگر مدعی هستند حاضرم رو در رو با ایشان شوم.

من وقتم رو در در مان با آشغالهایی ایشان از دست دادم.

گول تبلیغات ایشان رو نخورید.اگه راست میگه لیست کسانی که درمان کرده بده.ادرس و تلفن

من پدرم دچار سرطان معده بود غده سرطانی داشتند که پس از مصرف داروی مهندس تک دهقان به مدت 15 روز توده ...

دوست عزیز 

ممنونم بابت پس امیدبخشت 

شما داروی شیمی درمانی روهم استفاده کردید ؟ یهنی همزمان با داروی گیاهی ؟

2706