2733
2734

سلام ما الان یک ماه هست که قراردادمون رو برای خونه تمدید کردیم

دیروز صاحب خونه میگه اتوماتیک پمپ خراب شده 

میخواستم. ببینم با ما هست؟ ؟

یا با صاحبخونه؟

خدا جونم شکرت

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731

چرا خراب شده؟

ای ایران ای مرز پر گهر                  ای خاکت سر چشمه ی هنر   دور از تو اندیشه ی بدان               پاینده مانی تو جاودان                                                                                                                               #پاینده_ایران👑💙👑                                   
2738
خونه مال اونه شما خرج خونش رو بدین یعنی چی مگه میشه

صابخونه ها میگن سالم تحویل دادیم سالمم تحویل میگیریم 

ما وقتی میخاستیم از خونه بلند شیم نزدیک ۷۰۰تومن خرج خونه کردیم چون اگه خودمونم درست نمیکردیم صابخونه با پول ما میخواست درست کنه قیمت دو برابرشو باهامون حساب کنه

عزیزم شما باید حساب کنید هر چیزی ک بعد تحویل گرفتن خونه سالم بوده و بعدا خراب شده پای مستاجره برا م ...

آخه ما خودمون خونمون رو دادیم اجاره هر چی خراب بشه شوهرم میره درستش میکنه مثل آبگرمکن و پمپ و اینا

خدا جونم شکرت

در اصل اگر شما خراب کردید شما باید درستش کنید

اگر جنسش خوب نبوده صاحبخونه

اینجوری که پیداست صاحبخونه تون انجامش نمیده

ولش کنید خودتون درستش کنید به جنگ اعصابش نمی ارزه

ای ایران ای مرز پر گهر                  ای خاکت سر چشمه ی هنر   دور از تو اندیشه ی بدان               پاینده مانی تو جاودان                                                                                                                               #پاینده_ایران👑💙👑                                   
آخه ما خودمون خونمون رو دادیم اجاره هر چی خراب بشه شوهرم میره درستش میکنه مثل آبگرمکن و پمپ و اینا

شما اشنباه میکنید هر کسی خراب میکنه خودش مسول درست کردنشه 

مگه اینکه از وقتی ک مستاجر اومد اونوچیز خراب بوده باشه و خراب تحویل مستاجر داده باشین 

2706