2737
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2738

ببخشید من از تایپیک اقدام مجدد که همه سقط داشتن اومدم،چون اونجا نمیشه سوال کرد،اومدم اینجا ازت بپرسم.ان شاالله خدا پسرتو حفظ کنه برات،گفتی ۶تا سقط داشتی،خداروشکر بچه دار شدی.منم ۵بار سقط داشتم که آخریش ۴ماه پیش بود منو دکترا نا امید کردن میگن باید تخمک اهدایی بگیری،با اینکه آزمایشام همه سالمه،ذخیره تخمدانمم خوبه ولی نمیدونم چرا اینو بهم گفتن.شوهرمم سالمه،میخواستم بگم اگه دوست داشتی جوابمو بدی و من ازتجربت استفاده کنم.طبیعی بار شدی؟ یا آی وی اف؟اقدام خاصی کردی بچت برات موند؟من حتی یه بچمم تا ۶ماهگی پیش رفت اما زایمان زودرس کردم ۲بارم سقط زیر س ماه داشتم دوبارم حاملگی مولار( بچه خوره)

دخترم،معجزه زندگیمو 
ببخشید من از تایپیک اقدام مجدد که همه سقط داشتن اومدم،چون اونجا نمیشه سوال کرد،اومدم اینجا ازت بپرسم ...

قوربون دلت ابجی جونم 

من پسر اول مو طبیعی باردار شدم الان ۷ سالشه بعد از یک سالگی اون هر چی باردار شدم قلبش واستاد ۳ دفعه عمل هیستروسکپی کردم توی بارداری هر روز امپول میزدم ولی اگه خدا نخواد نمیشه 

اما از ته دل از خدا میخوام خودش شادت کنه امیدوارم خیلی زود دامنت سبز بشه

قوربون دلت ابجی جونم  من پسر اول مو طبیعی باردار شدم الان ۷ سالشه بعد از یک سالگی اون هر چی با ...

ممنون از جوابت عزیزم😘.من فکر کردم سقطات قبل از بچه دارشدنت بود.انشاالله خدا گل پسرتو حفظکنه بزودی آبجی یا داداش خوشگل نصیبش کنه.

دخترم،معجزه زندگیمو 
ممنون از جوابت عزیزم😘.من فکر کردم سقطات قبل از بچه دارشدنت بود.انشاالله خدا گل پسرتو حفظکنه بزودی آ ...

ممنون عزیز دلم برات بهترینهارو ارزو میکنم امیدوارم هرچی خیرمونه همون بشه

سلام من چندین سال رفتم دنبال درمان پوستم از کرمای دیت ساز و لیزر و دکتر بگیرررررر تا ماسک و ....چند سال خرج پوستم کردم انقدر دکتر رفتم و پول خرج کردم لک صورتم نرفت.لیزر میرفتم لک صورتم میرفت ولی نمی‌رفتم لک برمیگشت خب مگه چقدر آدم درآمد داره تا عمر داره ماهی یه جلسه چهارصد هزاری بره لیزر.یه جور کرمهای پاکستانی معجزه شب زدم پوستم اولش خوب شد بعدش داغون و نابود شد بعداز قطعش جوش‌های بزرگی زدم که جاش چال شده بدبختی درمان ندارن توروخدا معجزه نزنید همش اشقاله.یه روز خیلی اتفاقی شماره یه خانم رو تو دیوار همدان پیدا کردم که کرمهاش مورد تایید وزارت بهداشت بود تحت نظر دکترا درست میشد خیلی عالی بود لک صورتمو با هزینه خیلی کم برد خدا خیرش بده به من خیلی لطف کرد منو میخام لطفش جبران کنم و یه خدمتی هم به شما عزیزان بکنم شمارشو میذارم براتون خیلی خانم خوب و منصفی بود دلش می‌سوخت ضمانت بازگشت محصول شو تا ده شب میداد.الان لک صورتم کاملا رفته کک‌و مکم رفته .وای صورتم پنج درجه سفید شده انقدر عاااااالی شدم چروکام باز شده اصلا لیفت شده صورتم.کلاچهرمو عوض کرده شاید سیاه بودم انقد تغییر کردم خدا شاهده بگم باورتون نمیشه فقط میگم خدا خیرش بده به حق علی چون دنبال سود نبود الان دوساله لک صورتم برنگشته ولی یکی دو درجه نسبت به اون موقع که کرمو هر شب میزدم تیره شده ها ولی برنگشته به حالت قبلش.منم چون خیلی عذاب روحی کشیدم بخاطر پوستم حرف شنیدم...دوست دارم بگم اطلاع رسانی بشه توروخدا به هرکسی برای کرم اعتماد نکنید مخصوصا الان که کرم دست‌ساز زیاده.این خانم من کارشه دیدم معتبره اینم شمارش09026744639
از همدان ارسال میکرد اونموقع پیج هم داره تو اینستا والا من سر در نمیارم و پیجش ندارم برید از خودش بگیرید قبل و بعد مشتریهاشو ببینید
شماهم کرم زدید نتیجه دیدید دعام کنید.دعاها در حق دیگران برآورده میشه

2706