2733
2734
عنوان

یه روانشناس یا مشاور خوب معرفی کنید

| مشاهده متن کامل بحث + 102812 بازدید | 194 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

محمدرضامیثاقی برادر دکتر ابراهیم میثاق هست.

سبک مشاور محمدرضامیثاقی فوق العاده عالی و خوبه.

چند جارفتم مشاوره و داشت زندگیم از هم میپاچید.

ولی زندگی منو محمدرضامیثاقی نجات داد.

اینم کانال و اینستاگرامش که اگر خودتون بخونید میبینید که مشکلات واقعی زندگی رو همراه راه حلش  گفته

شماره هاش اینه   44043806 

09123047207

2731

دکتر موتابی که کارش حرف نداره ولی خوب متاسفانه وقت نمی ده به این راحتی روانشناس من دکتر اسبقی هست که خیلی ازش راضیم می تونی امتحانش کنی خودش مدرس دانشگاهه 02122795703 به جز دکتر اسبقی دکتر حمانیان هم خوبه که متاسفانه شماره ای ازش ندارم عزیزم

هر چند من خودم برای مشاوره کودک به دکتر تهرانی مراجعه کردم و عالی بودن برای بیش فعالی دخترم اما برای مشاورین دیگه هم در تخصص های مختلف مشاوره دارن و مشاوره رایگان و سوال جواب دارن .

میتونید دکتر مشاوره خوب در تهران را قبل از مراجعه ی کمی با دکترتون در ارتباط باشید و اصلا شاید مشکلتون زودتر حل شد.برای پرسیدن سوالات و مشاوره رایگان آنلاین اینجابرید : 88928709 دکتر مشاوره و روانشناسی 

دكتر شعبان رو من خيلي كمك گرفتم اازشون فك كنم بتونن به شما هم كمك كنن ٢٢٧٩٥٠٦٤

سلام عزیزم .میتونم بپرسم شما تو چه زمینه ای رفتید پیششون؟؟؟ومشکلتون رو با طرح واره درمانی حل کرد

اخه من تو زمینه اعتماد به نفس رفتم.اصلاااااا کمکی نکردن هیچی بدتر هم‌شدم.

2740
سلام عزیزم .میتونم بپرسم شما تو چه زمینه ای رفتید پیششون؟؟؟ومشکلتون رو با طرح واره درمانی حل کرد اخ ...

اره عزيزم طرحواره درماني. يكي از مشكلاتم اعتماد بنفسم بود كلا پيچيده بود، شما مگه چند جلسه رفتي؟

اره عزيزم طرحواره درماني. يكي از مشكلاتم اعتماد بنفسم بود كلا پيچيده بود، شما مگه چند جلسه رفتي ...

من ۶جلسه رفتم. شما الان اعتماد به نفستون خوب شده؟؟؟

واین که شما چجد جلسه رفتین؟؟

من ۶جلسه رفتم. شما الان اعتماد به نفستون خوب شده؟؟؟ واین که شما چجد جلسه رفتین؟؟

من راستش براي اضطراب اعتماد بنفس و يه مشكل خانوادگي رفتم 

طرحواره درماني انجام داد من از قبلم طرحواره درماني رو ميشناختمو كتاب زندگي خود را دوباره بيافرينيد رو خوندم و فهميدم واقعا مشكلات ما به بچگيمون برميگرده و كلا از طرحوارهً درماني خوشم اومد،اقواممون شاگرد دكتر شعبان بود گفت مربي بين المللي طرحواره درمانيه و خودش تو ايران درس ميده اعتماد كردم برم. من ١٠ جلسه فردي ١٠ جلسه گروهي رفتم مشكل خانوادگيم كه با يه راهكار كوچيك حل شد مشكل اعتماد بنفسمم خوب خوب نه خيلي بهتر شده قبلا يه خريد ساده به خدا نميتونستم برم حتما بايد شوهرمو دنبالم راه مينداختم و اون بنده خدا هم كلافه كرده بودم. البته من دوسال پيشم يه دو جلسه پيش دكتر رفتم مشكلي پيش اومد ديگه ادامه ندادم تا همين ٤ ٥ ماه پيش كه دوباره شروع كردم .اضطرابمم خوب شده البته براي اضطرابم بهم تكنيكم گفت كه بهتر از طرحواره درماني بود ولي براي اعتماد بنفسم طرحواره خيلي خوب بود. 

من راستش براي اضطراب اعتماد بنفس و يه مشكل خانوادگي رفتم  طرحواره درماني انجام داد من از قبلم ...

سلام عزیزم.متشکرم از توضیح های کاملتون.لطف کردین.منم‌پیش دکتر شعبان رفتم برای اضطراب شدیدی که داشتم .ولی بعدش بهم گفتن برای درد شما کاری از دست من ساخته نیست.خیلی حالم بدههه.

روانشناس خوب در پاسداران

روانشناس در تهران

عاشق مولانا و غزلیات دیوان شمس(ای یار ما عیار ما دام دل خمار ما  ** **  پا وامکش از کار ما بستان گرو دستان ما) و در حال همکاری با سایت محبوبم دکتر یاب هستـــم پزشکان تهران بهترین دکتر پوست در تهران  پزشکان مشهد - پزشکان اهواز - پزشکان اصفهان - پزشکان تبریز - پزشکان شیراز
2706