2733
2739
چجوری زده ک فتخش پاره شده

ززززززززززدددددددهههههههه هاااااااا😂😂😂😂

با لگد زده بودش😂😂😂😂😂

خدایا ازت ممنونم بعد از یه بارداری پوچ، یه آی یو آی منفی و یه آی وی اف منفی و دو سال ونیم انتظار این معجزه قشنگو بهم دادی🙏خدایا شکرت شکرت شکرت🙇🏻‍♀️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

😁 خواهرم تو شوخی زد شوهرشو روانه بیمارستان و عملش کرد. فتخش پاره شد😂😂😂😂 از اون به بعد شوخی رو ...

😂😂😂

🌹امام زمان عزیزم ظهور کن که گره مشکلات هممون به واسطه شما باز میشه.🙏🏻اللهم عجل لولیک الفرج🙏🏻
تعجبم چرا جوونای الان انقدر خصوصیای زندگی مشترک براشون غیر عادیه همه باید یا بدونن یا ببینن! اینتاگ ...

قبول دارم مسائل  و روابط خصوصی نباید بیان بشه

ولی بخدا خیلیام ازین مدل شوخیای بدجور و نافرم ندارن عزیزم

دخترنازم ۱۸ آذر میای بغلم😍
2728
تعجبم چرا جوونای الان انقدر خصوصیای زندگی مشترک براشون غیر عادیه همه باید یا بدونن یا ببینن! اینتاگ ...

👏👏👏👏

محمد حسین👦۱۳۹۶/۴/۲۵.                                                   محمدمتین👶۱۳۹۷/۱۰/۲۹

ببخشید استارتر جان اما کار شما زشت تر از شوهرت بوده! حالا اون یکم اب ریخته واسه شوخی شما یه لیوان اب سرد برداشتی بردی😐😐😐 من جای همسرت بودم کلن محلت نمیذاشتم

سعدیا گفتی که مهر ش میرود از دل ولی...مهر رفت و ماه آبان نیز آرامم نکرد

وااااا چه لوس و بي مزه😐

اگه اسمش شوخيه پس اين زدنا چيه؟

شوهرت بچس؟ هنوز مثل اينكه ياد نگرفته نبايد زنو بزنه😐

الانم كاري نميشه كرد😐ديگه با هم از اين شوخيا نكنيد

يكم يخ بذار روي جاي كتكات😐

2738

خخخ 

کارتون جالب بود ( البته بهتره تو مصرف اب صرفه جویی کنید )

ولی واقعا نمیدونم چی بگم 

ایشون فکر میکنه به شوخی زده تو صورت شما و شما جدی زدین اینه که بهش بر خورده و اینطوری دعوا شده

لابلای گل سرخ .. در میان کوچه سبز خیال .. شادیت حس قشنگیست .... که من میطلبم
قبول دارم مسائل  و روابط خصوصی نباید بیان بشه ولی بخدا خیلیام ازین مدل شوخیای بدجور و نافرم ند ...

میدونم دارن منم دارم میگم همه کم و بیش دارن اما چیزی که واضحه این مسائل خصوصیه! مشکلی نیست که راحت بیانش کرد واسه همه.

دخترم تمام زندگی من