2733
2734

الان و نمیدونم چیکار کنی به هرحال اشتی میکنید ولی برای این که این اتفاق تکرار نشه به نظرم تو شوخی به طور مداوم دنبال تلافی نباش خودت میگی شوخی جنگ که نیست  مخصوصا تلافی های لحظه ای و سریع که طرف و تحریک میکنه ادامه بده همین طوری تبدیل به دعوا میشه وقتی هم طرف شوخیت مرد هست قضیه و کشدار نکن حتی اگرشوهرت باشه ظرفیت خانم ها و اقایون فرق داره

ولی استارتر شوهرمن ی بار اومد بیرون خودشو خشک کرد همینطوری اب از سروروش میچکید کل خونرو اوار کردم رو سرش حالا اون خیس افتاده دنبالت خدایا توبه  😢😢😢😢

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من کلا متنفرم از کتک کاری و نیشگون و سیلی و چک و گاز و...

حالا شوخی یا حدی اصلا دوست نداریم

حس میکنم حرمت و احتراممون کم میشه واس هم

صمیمیت و محبت و عشق بحثش جداست با این مدل شوخیا

دخترنازم ۱۸ آذر میای بغلم😍
2731
من کلا متنفرم از کتک کاری و نیشگون و سیلی و چک و گاز و... حالا شوخی یا حدی اصلا دوست نداریم حس میک ...

ما ۵ ساله ازدواج کردیم,خدایی شوخی زیاد میکنیم ولی خداییش زیاد از حد درنیومده تا حالا

تا خدا هست,دنیا از آن من است

واي چقدر بامزه تعريف كردي روده بر شدم از خنده 😂😂😂من اصلا نميتونم اسمشو دعوا بزارم يني واقعادست روت بلند كرد 😐

👩‍❤️‍👩👩‍❤️‍💋‍👩خواهرى ميشه لطفا براى حاجتم صلوات بفرستى💚💚💚اون كه هواتو داره مراقب دل منم هست  مراقب منم هست   
خیلی باحال بود  اما نباید میزدی تو گوشش  ما هم از این ببخشیدا وحشی بازیا داریم  ول ...

راه خوبی یادم دادی از این به بعد باید جیغ بکشم

والله دیوونه شدم از بس به شوخی کتک خوردم

شوهر منم از جیغ بدش میاد ایول

فقط 20 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
الان و نمیدونم چیکار کنی به هرحال اشتی میکنید ولی برای این که این اتفاق تکرار نشه به نظرم تو شوخی به ...

اره والا دقیقا,ماشا به شوخی زدنشونم ,دستشون سنگینه😕

من و شوهرم سر منچ بازی دعوامون میشه قهر میکنیم قهر واقعیا

من زیاد اهل قهر نیستم,احتمالا اخرشم خودم زنگ میزنم بهش یجوری رفتار کنم که مثلا اصلا اتفاقی نیافتاده